ULEAD Сумський регіональний офіс
48 записи

Чотири громади Сумщини розроблятимуть стратегії розвитку спільно з U-LEAD

0

За результатами конкурсного відбору Новослобідська, Попівська, Чернеччинська та Шосткинська громади з Сумщини отримають експертну допомогу щодо розробки стратегій місцевого розвитку від «U-LEAD з Європою». Загалом було відібрано 96 територіальних громад з усіх областей України.

Чотири громади Сумщини розроблятимуть стратегії розвитку спільно з U-LEAD

Співпраця з U-LEAD у зазначеному напрямку передбачає річний навчальний онлайн цикл із покрокової розробки стратегії розвитку, а також консультативну підтримку від експерта громадам в підготовці та проведенні засідань робочої групи, що працюватиме над розробкою стратегії в громаді, – зазначила Марина Лобова, керівниця Регіонального офісу «U-LEAD з Європою» у Сумській області.

З громадами працюватимуть експерти з розробки стратегій місцевого розвитку Програми «U-LEAD з Європою». Фахівці із громад-переможців братимуть участь у спеціально розроблених навчальних заходах із впровадження циклу стратегування, що проводитимуть експерти, які мають багаторічний досвід практичної підготовки стратегій та впровадження менторства для представників територіальних громад із цього питання.

Відібрані громади отримають індивідуальну експертну допомогу на складних етапах стратегування або кожного разу, коли відчуватимуть необхідність додаткової експертної підтримки та стануть учасниками навчання із залучення зацікавлених сторін до прийняття рішень, а також належної комунікації.

Також у рамках підтримки U-LEAD громади матимуть змогу працювати спільно з колегами з інших громад, що теж розробляють стратегії, матимуть змогу обмінятися досвідом, практиками. Передбачається також і можливість взяти участь у навчальній програмі з управління проєктним циклом, що підсилить діяльність з розробки стратегії на етапі роботи з проєктами.

Коментувати
28 червня 2022
27 червня 2022
26 червня 2022
22 червня 2022
21 червня 2022
20 червня 2022
18 червня 2022
17 червня 2022
16 червня 2022