Андрій Букін
45 записи

Думки вголос: Білорусь

0

Кривавий бацько ніколи не був патріотом Білорусі. Все життя він жив у минулому, в країні, якої не існує вже 30 років, але гірше того, він тягнув за собою її всю. Мені не зрозуміла позиція тих патріотів, які в нашій країні не підтримують акції протестів у Білорусі. На її вулицях пліч-о-пліч катують мирне населення ОМОН з російськими спецпризначеннями. Зрозуміло, що москва буде робити все можливе, щоб втримати кривавого диктатора на троні, так як він керований і підконтрольний. 

Думки вголос: Білорусь

Те що ФСБ випрацьовує різні сценарії, щодо подальшої долі Білорусі – це зрозуміло. Вони роблять ставки, як і на протестуючих, підтримуючи їх закритими каналами, так і бацька, надаючи спеціалістів і силовиків.

Але у білоруського народу вперше за 26 років з’явився шанс побороти тирана. Ми, як європейська країна, країна, яка пережила революції та знаходиться у стані війни, маємо підтримувати своїх сусідів у спробі повалення кривавої диктатури. Як суспільство, так і державні інституції, мають допомогти протестуючим.

Україна має відкрити кордони, якщо повстання буде утоплене в крові. Ми маємо надати політичний притулок всім білоруським активістам, якщо там почнеться кривава баня. Ми обурюємося, коли на злочинні дії московії західні країни висловлюють обурення та занепокоєння, замість реальних кроків. Натомість, у час, коли масово порушують права людини в сусідній країні, ми мовчимо, а деякі навіть підтримують диктатора.

Для того, щоб москва не анексувала білорусів, Україна має випрацювати власний сценарій дій. Ми повинні бути ініціаторами широкого діалогу на світовій арені. У форматі взаємодії “Люблінський трикутник” мають бути сформовані покрокові сценарії дій, у разі розгортання тих чи інших подій у Білорусі.

Ми маємо допомогти білорусам, не дивлячись на їхні переважно ватні настрої.

Я вірю, що у них все вийде!

Жыве Беларусь!

Коментувати
27 червня 2022
26 червня 2022
22 червня 2022
21 червня 2022
20 червня 2022
18 червня 2022
17 червня 2022
16 червня 2022
15 червня 2022