Андрій Букін
45 записи

Думки вголос: Білорусь

0

Кривавий бацько ніколи не був патріотом Білорусі. Все життя він жив у минулому, в країні, якої не існує вже 30 років, але гірше того, він тягнув за собою її всю. Мені не зрозуміла позиція тих патріотів, які в нашій країні не підтримують акції протестів у Білорусі. На її вулицях пліч-о-пліч катують мирне населення ОМОН з російськими спецпризначеннями. Зрозуміло, що москва буде робити все можливе, щоб втримати кривавого диктатора на троні, так як він керований і підконтрольний. 

Думки вголос: Білорусь

Те що ФСБ випрацьовує різні сценарії, щодо подальшої долі Білорусі – це зрозуміло. Вони роблять ставки, як і на протестуючих, підтримуючи їх закритими каналами, так і бацька, надаючи спеціалістів і силовиків.

Але у білоруського народу вперше за 26 років з’явився шанс побороти тирана. Ми, як європейська країна, країна, яка пережила революції та знаходиться у стані війни, маємо підтримувати своїх сусідів у спробі повалення кривавої диктатури. Як суспільство, так і державні інституції, мають допомогти протестуючим.

Україна має відкрити кордони, якщо повстання буде утоплене в крові. Ми маємо надати політичний притулок всім білоруським активістам, якщо там почнеться кривава баня. Ми обурюємося, коли на злочинні дії московії західні країни висловлюють обурення та занепокоєння, замість реальних кроків. Натомість, у час, коли масово порушують права людини в сусідній країні, ми мовчимо, а деякі навіть підтримують диктатора.

Для того, щоб москва не анексувала білорусів, Україна має випрацювати власний сценарій дій. Ми повинні бути ініціаторами широкого діалогу на світовій арені. У форматі взаємодії “Люблінський трикутник” мають бути сформовані покрокові сценарії дій, у разі розгортання тих чи інших подій у Білорусі.

Ми маємо допомогти білорусам, не дивлячись на їхні переважно ватні настрої.

Я вірю, що у них все вийде!

Жыве Беларусь!

Коментувати
07 грудня 2022
06 грудня 2022