ULEAD Сумський регіональний офіс
33 записи

Конкурс Секторальної підтримки ЄС: фахівців з ОТГ трьох областей навчали готувати проєктні заявки

0

Якими є особливості заповнення логіко-структурної матриці та її зв’язок з розділами проєктної заявки для проєктів регіонального розвитку?

Відповідь на це питання можна було почути під час онлайн-тренінгу для фахівців, які займаються підготовкою проєктів у громадах з ОТГ Полтавської, Сумської, Черкаської областей.

Конкурс Секторальної підтримки ЄС: фахівців з ОТГ трьох областей навчали готувати проєктні заявки

Ми допомагаємо громадам навчитися якісно готувати проєктні заявки, адже це дійсно вагомий інструмент для їх розвитку. В умовах обмеженості бюджету та значної конкуренції – це особливо актуально. Але наша мета – не тільки надати разову допомогу в рамках конкретного конкурсу, а  дійсно підготувати сильні проектні команди, які системно будуть використовувати ці знання на користь наших громад у майбутньому, – прокоментувала Марина Лобова, керівниця Сумського регіонального офісу Програми U-LEAD.

Під час тренінгу учасники спільно з Григорієм Перервою, експертом з підготовки проєктів Програми «U-LEAD з Європою», шукали відповіді на питання: що таке логіко-структурна матриця і чого слід починати саме з неї? Що таке дерево проблем і дерево цілей? Як логіко-структурна матриця корелюється з проєктною заявкою і на що будуть дивитися експерти?

Ризики та припущення: як бути з ними? Показники успішності проєкту: що писати та як перевіряти?

Конкурс Секторальної підтримки ЄС – це одночасно можливість та виклик для громад. Можливість, адже відкривається доступ до значних фінансових ресурсів (можна залучити до 48 млн. грн.), виклик – бо є дуже серйозні вимоги до змісту і якості проєктів.

Саме для того, щоб помогти ОТГ робити якісні й логічно структуровані проєктні заявки нами було організовано і проведено низку тренінгів, – зазначив Григорій Перерва.

Були розглянуті питання вимог до логіко-структурної матриці в контексті підготовки проєктів, що можуть фінансуватися за рахунок коштів бюджетної секторальної підтримки Європейського Союзу; питання визначення кореляцій між загальним текстом проєктної заявки та логіко-структурною матрицею; підходи до відображення і управління ризиками проєкту; особливості вибору індикаторів та джерел і засобів перевірки; приклади заповнення логіко-структурної матриці на попередній на конкурс Секторальної підтримки ЄС.

Як подати проєкт? Відповідь можна знайти тут https://cutt.ly/of4U2Kh

Коментувати
17 червня 2021
16 червня 2021
15 червня 2021
14 червня 2021
11 червня 2021
10 червня 2021