ULEAD Сумський регіональний офіс
48 записи

Краснопільська громада розробила стратегію розвитку територій за підтримки U-LEAD

0

Стратегія розрахована на період 2021-2030 роки, документ вже затверджено на сесії Краснопільської селищної ради.

Краснопільська громада розробила стратегію розвитку територій за підтримки U-LEAD

За повідомленням Краснопільського селищного голови Юрія Яремчука, у документі визначено п’ять стратегічних напрямків розвитку громади: громада для людей, здорова громада, процвітаюча громада, спортивна громада, інтегрована громада.

Серед наймасштабніших проєктів, що планують втілити в рамках стратегії: створення Центру безпеки громади, двох поліцейських станцій, створення багатофункціональної лікарні вторинного рівня, створення промислового парку, будівництво спортивного комплексу для 6 видів спорту (футбол, волейбол, баскетбол, воркаут, великий теніс, лижеролерна траса).

Попередню стратегію розвитку нашої громади на період 2017-2021 рр, ми також розробляли спільно з експертами U-LEAD. Задоволені попереднім досвідом та результатами співпраці, вирішили спробувати вибороти на основі конкурсу експертну підтримку щодо нової стратегії та перемогли у відборі. У процесі розробки стратегії експерти U-LEAD надавали нам консультаційні послуги з питань, які належать до усіх аспектів стратегічного планування та розвитку громади, здійснювали методичне забезпечення, експертний аналіз. Дуже дякуємо за підтримку нашої громади, – зазначив Юрій Яремчук.

Краснопільська громада вже другий раз звертається до нас за експертним супроводом в розробці стратегії розвитку, ми раді їх ініціативі, вдячні за їх оцінку нашої спільної роботи. Програма U-LEAD  з 2016 року надає підтримку громадам на шляху розвитку та становлення. Ми продовжуємо підтримувати територіальні громади, які  прагнуть розбудовувати власний  розвиток, базуючись на кращих вітчизняних та європейських практиках, – підсумувала керівниця Регіонального офісу «U-LEAD з Європою» в Сумській області Марина Лобова.

Коментувати
28 червня 2022
27 червня 2022
26 червня 2022
22 червня 2022
21 червня 2022
20 червня 2022
18 червня 2022
17 червня 2022
16 червня 2022