1921 новий випадок: у Сумах погіршується ситуація з COVID-19

0

У Сумах щотижня погіршується ситуація з COVID-19. За сім днів зареєстрували 1921 новий випадок хвороби, з них 140 випадків – серед дітей. Окрім цього, зафіксували два летальні випадки.

Коронавірус у Сумах

Про це інформує Сумська міська рада.

Одужав за тиждень 901 пацієнт.

У стаціонарах закладів охорони здоров’я громади від COVID-19 наразі лікуються 67 дорослих (64 потребують кисневої терапії, 10 перебувають на ліжках інтенсивної терапії), 10 дітей із підтвердженим і 10 – з підозрою на COVID-19.

У КНП «Медичний клінічний центр інфекційних хвороб та дерматології ім. З. Й. Красовицького» лікуються 49 сумчан (40 потребують кисневої терапії). Наразі в пунктах вакцинації наявна вакцина Pfizer в обмеженій кількості.

На минулому тижні МОЗ запровадило зміни щодо вакцинації. Тепер друга бустерна доза дозволяється всім повнолітнім з інтервалом щонайменше чотири місяці після першої бустерної дози. Також вакцину CoronoVac можна використовувати для бустерного щеплення після застосування інших вакцин. Дозволено вакцинацію проти COVID-19 дітей віком 5 – 11 років. Україна наразі очікує на відповідну вакцину, адже щеплення дітей цієї вікової категорії передбачає інше дозування, ніж для дітей, які старше 12 років, та дорослих.

***

Більше новин Сум і Сумщини читайте у нашому Телеграм-каналі Трибуна.Суми

Коментувати
07 грудня 2022
06 грудня 2022