26 навчальних закладів Сумщини залишаються на карантині

0

У області відновили навчання всі заклади освіти Сум і Шостки. До 18 лютого продовжують перебувати на карантині школи Ромнів.

26 навчальних закладів Сумщини залишаються на карантині

За інформацією директорки обласного Департаменту освіти і науки Вікторії Гробової, частково призупинено навчання в закладах освіти Білопільського, Краснопільського, Сумського, Шосткинського (по одному закладу), Ямпільського (два заклади) районів. У Конотопі на карантині перебуває один заклад (Конотопська спецшкола № 12), у Охтирці – два заклади (Охтирська загальноосвітня школа № 4, Охтирська загальноосвітня школа № 9).

Через хвороби учнів навчання призупинили заклади освіти Білопільської,  Дружбівської міських рад, Верхньосироватської сільської ради, Дубов’язівської, Зноб-Новгородської селищних рад, Миколаївської селищної ради Білопільського району (по одному закладу), Липоводолинської селищної ради (два заклади).

Ще в 10 закладах освіти Сумської області навчання тимчасово припинили у філіях та окремих класах.

За інформацією заступника начальника обласного управління охорони здоров’я Надії Лисенко, захворюваність населення на грип та ГРВІ в області зменшилась на 10%. Найбільше хворіють діти. Велике значення, наголосила вона, має вакцинація: більша кількість щеплених – менша вірогідність захворіти на грип або ГРВІ та отримати ускладнення.

Коментувати
03 квітня 2020
02 квітня 2020
01 квітня 2020
31 березня 2020
30 березня 2020