Активісти вимагають відсторонити керівника “Шляхрембуду” від посади

0

Крики, гучні заяви і плакати із красномовними написами – так активісти вимагали відставки головного дорожника Сум. Вони переконані, що керівник КП “Шляхрембуд” не виконує покладені на нього обов’язки. 

Фото Sumypost

Фото Sumypost

Напередодні громадські активісти влаштували рейд сумськими дорогами. Ревізія засвідчила, що шляхи розбиті вщент, подекуди глибина ям сягає понад 10 сантиметрів.  Кілька автомобілів просто під час інспекції втрапили у такі пастки.

На капітальний та ямковий ремонт доріг з бюджету щороку виділяються мільйони гривень. Проте, “капітально відремонтовані” дороги тануть разом зі снігом. Ямковий ремонт витримує 3 місяці. При виконанні робіт працівники порушують усі технічні норми і стандарти ДСТУ, якість робіт ніхто не контролює. Громада міста Суми вирішила припинити цей безлад і грабування місцевого бюджету.  Вимагаємо негайно здійснити комплексну ревізію дотримання технічних параметрів ремонту доріг та відповідності списання матеріалів до фактично виконаних робіт за 2015-2017 роки. Для цього залучити експертів та представників громадськості. Під час ревізії відсторонити Олександра Вегеру від керівництва КП «Шляхрембуд». Створити тимчасову комісію з перевірки якості ремонтних робіт, залучити до неї депутатів Сумської міськради і фахівців органів контролю за діяльністю КП «Шляхрембуд» та представників громадськості, – заявив під час апаратної наради активіст Анатолій Кривець.

Також активісти наполягають надати повний звіт за 2017 рік. Документ має включати перелік відремонтованих об’єктів, кількість витрачених на це коштів, а також список осіб, які контролювали виконання робіт.

Олександр Вегера такі звинувачення відкидає. Говорить, готовий взяти до уваги конструктивні зауваження, а не безпідставні закиди.

Я такий же житель Сум. Я теж їжджу машиною тими ж дорогами, що і всі сумчани. Коли ви тільки починали, я вже намагався все змінити у комунальному господарстві. Щодо ремонту дороги по вул. Роменській, хочу зауважити, що ремонт асфальтного покриття там ще не завершено, цьогоріч буде укладений фінішний шар, – зазначив директор КП “Шляхрембуд”.

В. о. Сумського міського голови певен, що на комплексне оновлення доріг у Сумах не вистачає коштів.

Задля того, щоб привести до ладу дороги, хоча б років за п’ять, потрібно збільшити фінансування, як мінімум, у 3 рази. Ми не можемо за тиждень ліквідувати всі аварійно-небезпечні ділянки в місті. Цьогоріч, ми вперше отримаємо гроші так званого “дорожнього збору”, це 46 мільйонів гривень. Однак, цих коштів вистачить лише на кілька вулиць, – говорить Володимир Войтенко.

До слова, Олександр Вегера очолює КП “Шляхрембуд” з 2000 року.

Коментувати

15 січня 2019