Анна, Заріна, Назар, Ернест: як жителі Сумщини називають дітей

0

Від вже звичних імен таких, як Анна та Іван, до рідкісних і оригінальних – Сабіна і Амір, – так у 2018-му називали своїх дітей жителі Сумщини. Про це повідомляють в обласній юстиції. 

Як жителі Сумщини називають дітей

Цьогоріч на Сумщині батьки найчастіше називали своїх новонароджених доньок Алісами, Аннами, Анастасіями, Арінами, Варварами, Вікторіями, Дар’ями, Євами, Златами, Кірами, Міланами, Олександрами і Софіями.

А для синочків, які тільки-но з’явились на світ, здебільшого обирали такі імена: Артем, Богдан, Давид, Дмитро, Єгор, Іван, Кіріл, Максим, Марк, Матвій, Назар, Нікіта, Олександр, Тимофій, Тимур, Ярослав.

Крім традиційних імен, жителі Сумщини вибирають і незвичні. Серед жіночих рідковживані: Аглая, Агнесса, Ада, Аміна, Асіль, Геода, Жасмін, Заріна, Іріда, Луміна, Олівія, Руфіма, Сабіна, Сафіназ, Шамама.

Серед оригінальних чоловічих імен: Амір, Арам, Ашер, Бератхан, Дамір, Ернест, Ждан, Ирій, Мішель, Рафаель, Рінат, Робін, Рустам, Тамерлан.

Якщо одразу після народження малюка батьки визначились з його іменем, то свідоцтво про народження можна отримати безпосередньо у пологовому будинку, скориставшись зручним сервісом від Міністерства юстиції України, без жодних черг та часових затрат, – наголошують в юстиції Сумщини.

До слова, у 2018 році на Сумщині народилося понад 4 тисячі малюків і кожне друге свідоцтво про народження батьки отримали безпосередньо в закладах охорони здоров’я.

Коментувати

15 лютого 2019
14 лютого 2019
13 лютого 2019