Бажаючі сумчани можуть стати весільними церемоніймейстерами

0

ДП “СЕТАМ” Міністерства юстиції України оголошує про набір  на курс “Весільний церемоніймейстер“.

За підтримки Міністерства юстиції України було запрошено команду найкращих професіоналів у цьому напрямку та створено навчальний курс – “Весільний церемоніймейстер”, який розпочнеться вже цієї осені.

Державне підприємство “СЕТАМ” реалізує пілотний проект Мін’юсту “Шлюб за добу” і разом з командою кращих професіоналів поділяться своїми знаннями та досвідом, розкриють усі секрети для створення та проведення незабутньої церемонії одруження.

Курс створений для підготовки висококласних фахівців, що працюватимуть над організацією весільної церемонії, здатних створити свято, яке буде радувати людей, і приносити тільки позитивні емоції, – додає генеральний директор ДП “СЕТАМ” Віктор Вишньов.

Ви готові щоразу під час проведення церемонії одруження відчувати та розділяти почуття закоханої пари? З неабиякою романтичністю промовляти найголовнішу фразу для наречених? Тоді чекаємо саме на Вас!

В кінці успішного навчання кожен отримаєте диплом про проходження даного курсу, кращі будуть внесені до бази церемоніймейстерів. Курс призначений для фахівців, що організовуватимуть весільну церемонію.

За детальною інформацією звертайтесь за телефон 066 852 53 42.

Коментувати

19 квітня 2019
18 квітня 2019
17 квітня 2019
16 квітня 2019