Best list: сумчани радять

0

Закінчився список фільмів, які хотіли подивитися, а нових ще не обрали? Набридла вся музика в плейлисті? На допомогу вам прийде наша суперсуб’єктивна рубрика “Best list: сумчани радять”. Цього разу своїми вподобаннями ділиться інспектор із зв’язків з громадськістю управління патрульної поліції в Сумській області, старший лейтенант поліції Оксана Красовська.

Best list: сумчани радять

Must read

1) Я дуже люблю детективи Дена Брауна. Із улюблених – “Код да Вінчі” та “Цифрова фортеця”.

Книги цього автора захоплюють своєю загадковістю та різноманітністю.

2) Був час, коли я часто читала Пауло Коельйо.

3) Остання книга, яку прочитала – “Розрив” Ореста Лютого.

Це автобіографічна книга, котра розповідає про життя самого автора та те, як він переживає моменти, що з ним відбуваються.

Must watch

Щодо фільмів, то я дивлюся будь-які жанри, але перевагу надаю комедіям та історичним фільмам.

Найкращим фільмом для себе я вважаю кінострічку “Троя”. Це один із фільмів, котрий я подивилася ще в підлітковому віці, і передивляюся й зараз. Головні герої вражають своєю акторською майстерністю та емоційністю, яка передається глядачу.

Must listen

У музиці я надаю перевагу r&b та поп-музиці.

Сьогодні слухаю українські гурти, такі, як Антитіла, БЕZ ОБМЕЖЕНЬ, Казка та інші. Можливо, здається, що примітивно, але щось в цих піснях є.

Best list: сумчани радять: Оксана Красовська

Відпочивати краще на свіжому повітрі. Це можуть бути прогулянки по місту, відвідування аквапарку чи катання на лижах. Головне, щоб в колі друзів.

Коментувати

16 серпня 2019
15 серпня 2019
14 серпня 2019