Best list: сумчани радять

0

Наша суперсуб’єктивна рубрика “Best list: сумчани радять” уже на сайті! Нова добірка порад: що почитати, яку музику послухати, які фільми подивитися, як і де провести дозвілля допоможе вам урізноманітнити свої вечори 🙂 Цього разу своїми уподобаннями ділиться Владислав Діброва, громадський діяч.

Best list: сумчани радять

Must read

З читанням усе просто. Дякуючи проекту з популяризації сучасної української літератури «З Днем народження Україно!», який написаний та реалізований старшокласниками нашого міста, я маю перелік книг і потихеньку йому слідую.

Суть проекту полягає в тому, щоб ознайомитись хоча б з одним твором з кожної області України, написаним в роки незалежності. Для мене це як обов’язкове завдання для громадянина, щось з рідні побувати на Говерлі та Куяльницькому лимані (найвища та найнижча точка України).

У нас величезна країна наповнена різноманіттям підходів до життя і мислення, ці книги допомагають зрозуміти глибше себе і нас, українців, як націю.

А ось власне і посилання на стос літератури.

Must listen

Себе.

Чомусь так склалося, що до музики я ставлюсь лише як до інструмента самовдосконалення, тому і слухаю та виконую твори, що входять до програм з уроків гітари й вокалу.

З аудіокнигами теж не склалось – губиться зміст за паралельними думками. Тому в моменти тиші, під час подорожей, в маршрутках, перед сном внутрішній інтровертик перемагає і радить слухати себе – інколи «себе» дає відповіді, але то інша історія.

Must watch

Дивовижно, як з віком змінюються кіновподобання. Але за залишковим вау-ефектом порадив би такі фільми:

– “Зелена миля”;

– “Кука”;

– “200-літня людина”;

– “Рятувальник”;

– “Сім життів”;

– “Ігри разума”;

– “Людина честі”;

– “Американська історія Х”;

– “Прокинься”(або “Наркоз”);

– “Білий полон”;

– “Легенда про піаніста(1900)”;

– “Шосте відчуття”;

– “В погоні за щастям”;

– “4 пера”;

– “Містер Ніхто”;

– “Підміна”;

– “Дім із піска і туману”

– “Бен Ікс”;

– “Кімната 1408”.

Адреналіну потребують наші серця і звитяг над собою потребують наші голови 🙂 Піти випити кави/пивка(читай «напхати шлунок»), посидіти поїсти піцу (читай «напхати шлунок»), пройтися з’їсти морозива (читай «напхати шлунок») – всьо креатив закінчився. Так, ці формати відпочинку прийнятні, але не день у день, чи при кожній зустрічі друзів. Я б порадив відпочити так, щоб живіт не розростався, а голова залишалась тверезою. Як варіант запрошую зацікавлених в біговий клуб Sumy Running Club – дуже подобається здорова та сімейна атмосфера в клубі.

Коментувати
30 березня 2020
27 березня 2020
26 березня 2020
25 березня 2020
24 березня 2020