Best list: сумчани радять

0

Наша суперсуб’єктивна рубрика “Best list: сумчани радять” уже на сайті! Нова добірка порад: що почитати, яку музику послухати, які фільми подивитися допоможе вам урізноманітнити свої вечори 🙂 Цього разу своїми уподобаннями ділиться Денис Ревенкорегіональний представник “TBpeopleUkraine” в Сумській області.

Best list: сумчани радять

Must read

1. У першу чергу, раджу прочитати книгу голови правління БО «TBpeopleUkraine» Ольги Клименко “Мир во мне. Исповедь туберкулезника”.

З цією книгою важливо ознайомитися, щоб розуміти всі труднощі хвороби та знати, що переживають люди, які зіштовхнулися з ТБ.

2. Джек Лондон “Червона чума”. Просто цікаво читати, як у минулому людина бачила майбутнє.

3. Ніл Рекгем “SPIN-продажу”.

У книзі багато про психологію, взаємодію між людьми, техніку продажу. Загалом, головна ідея – кожного дня люди щось продають і щось купують.

4. У планах прочитати “Секс. Наркотики. Бог” Дмитра Шерембея.

Must listen 

Загалом, я слухаю музику, яка підіймає настрій. Це може бути і рок, і реп, і класика. 

Також я люблю музику для тренувань – ту, яка мотивує діяти.

На мою думку, одна із найперспективніших сумських груп – “Комільфо”. Я часто їх слухаю та дуже поважаю.

Must watch

1. “У гонитві за щастям”.

Це фільм про те, як людина досягає успіху, не дивлячись на всі проблеми та важкість свого життя. Загалом, кінострічка мотивує не опускати руки, а йти до своєї цілі.

2. “Сім душ”.

Фільм триває дві години. Перші півтори години здається, що розвитку сюжету взагалі немає. У останні 15 хвилин розкривається вся ідея фільму, і ти розумієш, що не дарма витратив час.

3. Дуже раджу серіал “На межі” (2015 року). Цей серіал є політичним, але надзвичайно смішним.

4. Окрім цього, люблю серіал “Теорія брехні”.

Денис Ревенко

А в якості інших видів відпочинку, раджу більше часу проводити з друзями та близькими людьми, частіше гуляти містом і відкривати для себе різні види діяльності: від спорту до творчості. 

Коментувати

13 вересня 2019
12 вересня 2019
11 вересня 2019