Best list: сумчани радять

0

Дощова погода і сірі осінні дні пригнічують ваш настрій? Ви не знаєте, звідки почерпнути позитивну енергію? Тоді вам варто почитати нашу суперсуб’єктивну рубрику “Best list: сумчани радять”. Це добірка порад: що почитати, яку музику послухати, які фільми подивитися, як і де провести дозвілля. Цього разу своїми вподобаннями ділиться художниця, ілюстратор дитячих книг Світлана Качуровська. 

Must read

1). “Комп та компанія” Анни Коршунової. Кумедні та цікаві пригоди хлопчика, який завітав у село із міста.

Тільки тепер він зрозумів, що життя – це не тільки коп’ютерна сітка, яка змушує нас жити віртуальним несмачним життям, а ще й веселі та романтичні почуття, які не заміниш нічим!

2). “Казкове місто Суми” Анни Коршунової та Світлани Качуровської. Тут Ви зможете знайти найцікавіші історії нашого прекрасного міста від заснування і до майбутнього.

3). “Маленькі історії казкового міста” Анни Коршунової та Світлани Качуровської.

Ви зможете дізнатись, хто така Альтанетта, Любася Сердешна, Цукрик та Фонтанчик, Ліхтар Розбите Око….. і багато інших героїв, яких усі знають із дитинства, бо всі вони живуть із нами поруч.

4). “Нікола Тесла”. Автобіографія легендарного винахідника в галузях електрики та механіки.

Що стоїть за великими відкриттями, як склалось життя, які труднощі чекають на шляху та скільки праці зроблено, щоб досягти результату? На всі ці питання дуже цікаві відповіді.

5). Стівен Петранек “Як ми житимемо на Марсі”. Поки що це здається фантастикою, але майбутнє – воно непередбачуване.

Стрічки, які вразили Світлану Качуровську 

1). Фільм “Імпресіоністи” британського режисера Тіма Данна.

Це історія про те, як народжувався імпресіонізм. Тут досконало описується життєвий та творчий шлях кожного із художників, які обрали нелегку дорогу у самовираженні та відкритті пленерів, першого враження, і взагалі перевернули мистецтво на іншу сторону, якої до цього не ризикнув змінити жоден із художників.

2). “Вінсент і Тео”. Режисер – Роберт Олтмен.

3). Фільм “Дружина художника” режисера Білле Аугуста.

4). “Модільяні”. Режисер – Мік Девіс.

5). “Фріда”. Режисер – Джулія Теймор.

А от що стосується музики, то люблю більш спокійну атмосферу. Це може бути музика із щебетанням пташок, із шумом моря, водоспаду. Люблю малювати під цікавий фільм або аудіокнигу. Також мої музичні рекомендації – це Pianoбой, Казка, Друга ріка, ВВ, Скрябін, – додає Світлана Качуровська.

Де відпочити на Сумщині

1). Сумський обласний театр для дітей та юнацтва.

2). Сумська міська галерея.

3). Сумський обласний художній музей ім. Онацького.

4). Пленер біля річки Псел.

Світлана Качуровська – художниця, ілюстратор дитячих книг. Фото із Facebook

Для того, щоб повністю відволіктись та розслабитись після робочого тижня, я йду до театру. Пропоную відвідати Сумський академічний театр ім. Щепкіна, а саме подивитися вистави: ” Лісова пісня”, “Танго”, “Відключені”, “Хто винен?.
Коментувати
11 червня 2021
10 червня 2021
09 червня 2021
08 червня 2021
07 червня 2021
04 червня 2021