Безпритульних цуценят із зони відчуження ЧАЕС вивезуть до США

0

Поширене хибне уявлення про те, що Чорнобильська атомна станція позбавлена ​​життєдіяльності. Проте, щоденно там працює понад 3500 чоловік, які доглядають понад 250 бездомних собак.

Безпритульних цуценят із зони відчуження ЧАЕС вивезуть до США

Наразі з 30-кілометрової зони відчуження почали вивозити безпритульних тварин – цим зайнялися співробітники американської громадської організації «Фонд чистого майбутнього» і компанії Novarka. Про це пише сайт Платформа. 

У квітні 12 цуценят вивезли з території атомної електростанції, а вже в червні вони помандрують до США, де для них знайдуть нові родини. Всього планується врятувати близько 200 собак.

«Ми отримали дозвіл на проведення робіт з вивезення цуценят з території ЧАЕС з їх подальшим перевезенням у США для прийняття в сім’ї, де вони знайдуть свій постійний дім. Сьогодні ми заберемо з локальної зони 12 цуценят. В цілому ж ми хочемо вивезти близько 200 цуценят для прийняття їх у сім’ї», – зазначає співзасновник «Фонду чистого майбутнього» Лукас Хіксон. – На проведення робіт з вивезення цуценят було отримано всі необхідні дозволи. Всі собаки будуть проходити дозиметричний контроль, їх помиють і відвезуть у Славутич до попередньо організованого притулку для цуценят, який розташований на території кінно-спортивної бази. Там вони перебуватимуть протягом наступних 45 днів».

Місія відбувається завдяки проекту зі стерилізації та вакцинації собак «Собаки Чорнобиля» «Фонду чистого майбутнього» (The Clean Futures Fund) – американської некомерційної організації, створеної для надання допомоги громадам, які постраждали в результаті промислових аварій, таких як на ЧАЕС.

Коментувати

15 січня 2019