Більше 42 тисяч дітей планують оздоровити на Сумщині

0

Цьогоріч на Сумщині планують охопити оздоровленням і корисним дозвіллям 42 327 дітей віком від 7 до 17 років. Про це під час апартної наради в Сумській ОДА повідомила очільниця регіонального Департаменту освіти та науки.

На Сумщині планують оздоровити більше 42 тисяч дітлахів

На Сумщині планують оздоровити більше 42 тисяч дітлахів

Як повідомила Вікторія Гробова, за оперативними даними місцевих органів управління освітою, улітку 2018 року заплановано функціонування 712 освітянських закладів оздоровлення та відпочинку.

Тимчасово виконуючий обов’язки голови Сумської ОДА зауважив, що усі заклади мають забезпечити малечу повноцінним харчуванням, а також гарантувати протипожежну безпеку.

Особлива роль в цьому питанні відводиться ДСНС, санітарно-епідеміологічній службі та іншим службам, які повинні і зобов’язані забезпечити відкриття закладів у належний термін за наявності всіх дозвільних документів. Адже ситуація, яка в минулому році була в Одесі, не має права повторитися. Безпека харчування та протипожежна безпека мають бути в пріоритеті кожного навчального закладу та закладу відпочинку, – наголосив Іван Боршош.

Усього в освітянських таборах Сумщини оздоровчо-відпочинковими послугами планують охопити 45,9% від контингенту учнів.

Найкращі планові показники по області у Вільшанській, Миропільській та Дубов’язівській ОТГ.

У 2018 році збільшено обсяги фінансування оздоровчо-відпочинкової кампанії. На проведення оздоровчо-відпочинкової кампанії по галузі “Освіта” в обласному бюджеті передбачено кошти в сумі майже 3,6 мільйона гривень для оздоровлення і відпочинку дітей пільгової категорії та  творчо обдарованої молоді, що на 1,2 мільйона гривень більше порівняно з минулим роком, – повідомила директор Департаменту освіти і науки Сумської ОДА Вікторія Гробова.

З місцевих бюджетів планують використати майже 26 мільйонів гривень. Крім того, мають на меті залучити позабюджетні кошти  в сумі майже 2,6 мільйона гривень.

З метою поглиблення знань учнів з англійської мови на базі закладів загальної середньої освіти у цілому заплановано функціонування 261 мовного табору. Також освітяни працюють над тим, щоб залучити до цієї роботи ще 22 навчальні заклади. Найкращі планові показники в цьому напрямку мають Глухівський, Конотопський, Лебединський, Путивльський і Роменський райони.

До відпочинку і навчання в зазначених таборах планується залучити 8 599 дітей. На цей час у закладах загальної середньої освіти триває робота щодо створення літніх мовних таборів, – сказала Вікторія Гробова.

За результатами  всеукраїнського конкурсу “GoCamp-2018” відібрано 20 шкіл Сумської області із 472 закладів України, на базі яких працюватимуть літні мовні табори із залученням іноземних волонтерів.

Коментувати

15 січня 2019