Боєць сумського спецпідрозділу КОРД переміг у Чемпіонаті України з легкої атлетики

0

Серед дванадцяти учасників забігу на п’ятикілометрову дистанцію сумчанин Дмитро Бойко показав найкращий результат – 16,59 хвилин.

Увесь свій вільний від служби час майор поліції присвячує спорту. Серед багатьох його досягнень – перемоги у чисельних чемпіонатах з біатлону, триатлону, блискуча перемога в «Забігу Волі» на Гонках Націй – 2017 року. На початку лютого Дмитро виборов 3 місце у загальному рейтингу на Чемпіонату України з легкої атлетики серед ветеранів, що відбувся у Києві, здолавши дистанцію у 1500 метрів за 4:17,43 хвилини. І ось тепер – ще одна цілком заслужена «перша» сходинка на Чемпіонаті з легкої атлетики.

Змагання в рамках Чемпіонату України з легкої атлетики організувала Національна рада спортивної реабілітації захисників України. Вони пройшли в Легкоатлетичному манежі СумДУ.