Будівництво житла: скільки нових осель звели на Сумщині минулоріч

0

В Україні минулого року ввели в експлуатацію 5,2 млн кв. м загальної площі нового житла (більш ніж 61 тисяча квартир), але будівельний бум попередніх років уже трохи вщух. Можливо, тому що знижується попит покупців, адже квартири в країні коштують недешево. За однокімнатну квартиру в столичній новобудові доведеться викласти близько 1,5 мільйона гривень, майже мільйон це коштуватиме в Харкові, а найдешевше – в Кропивницькому. Про це повідомляє аналітичний портал “Слово і Діло”. 

Нове житло в Україні: скільки осель звели на Сумщині

Найактивніше нове житло будують у Київській області, минулого року там здали майже 11,5 тисяч квартир. Трохи відстає Київ із його найдорожчими квартирами – 9,5 тисяч.

В Одеській області в 2018 рік у експлуатацію прийняли 6,7 тисячі квартир у нових будинках, при цьому нерухомість там одна з найдорожчих. Однокімнатна квартира в Одесі коштує близько 790 тисяч гривень. Трохи відстає за темпами будівництва Львівська область – 6,6 тисячі нових квартир, а ціна однокімнатної сягає 920 тисяч гривень.

Зі зрозумілих причин мало нового житла будують у Донецькій і Луганській областях. Найдешевше житло в Кропивницькому, але в Кіровоградській області будують дуже мало – лише 175 нових осель минулого року. В Миколаївській, Херсонській та Сумській областях новобудов також небагато.

Зокрема, на Сумщині з’явилося лише 611 нових квартир. Середня вартість новозбудованої однокімнатної оселі, площею 40 кв. м. – 480 тисяч гривень.

Детальніше – на інфографіці.

Інфографіка “Слово і Діло”

Коментувати

17 червня 2019
14 червня 2019
13 червня 2019