Чеські лікарі проведуть навчання з реабілітації та нададуть Україні евакуаційні автобуси

0

Уряд Чехії відправить до України два спеціальні автобуси для евакуації поранених українців. Вони дозволять безпечно евакуювати більше ніж 10 важкохворих пацієнтів, які потребують лікування за кордоном, йдеться у повідомленні на сайті Міністерства охорони здоров’я.

круглий стіл моз

За словами заступника міністра охорони здоров’я Олексія Яременка, з початку повномасштабної війни чеські партнери передали Україні численне критично важливе обладнання та понад 700 тисяч ліків.

Також Чехія інвестує в реновацію палат інтенсивної терапії та операційної в лікарнях Львова та Винників. Мова йде про забезпечення їх необхідним обладнанням та медичними виробами.

Окрім того, Чехія готова долучатися до розвитку реабілітаційних послуг в Україні та реалізувати ряд проєктів, зокрема, спрямованих на навчання українських фахівців із реабілітації.

Наразі МОЗ запроваджує децентралізований підхід в галузі реабілітації. В наступному році в Програмі медичних гарантій працюватиме одразу два «реабілітаційні пакети», в межах яких пацієнти зможуть отримувати безоплатні послуги.

Також українська сторона планує вивчити чеський досвід, аби покращити якість послуг, які надаються в рамках пакета «Хірургічні операції дорослим та дітям в умовах стаціонару одного дня».

***

Також слідкуйте за сторінками нашого видання у Telegram, Facebook та Instagram.

Коментувати
03 лютого 2023
02 лютого 2023
01 лютого 2023
31 січня 2023