Через Сумщину проляже маршрут Всеукраїнської акції “Потяг Єднання України”

0

Територією області вдруге проляже маршрут Всеукраїнської акції «Потяг Єднання України «Труханівська Січ». 15 жовтня «Труханівці» відвідають Конотоп, а 16 – Глухів.

Через Сумщину проляже маршрут Всеукраїнської акції "Потяг Єднання України"

Через Сумщину проляже маршрут Всеукраїнської акції “Потяг Єднання України”. Фото Міноборони

Зокрема дев’ятий військово-реконструкторський Потяг буде організовано з 7 по 22 жовтня. Його учасниками стануть близько 150 чоловік з усієї України.

Концепція 9-го “Потягу Єднання” полягає в приверненні уваги до реконструкторських та рольових течій. Течії, де знання історії та фізична підготовка мають велике значення і учасники яких вийшли на Майдан і пішли на фронт захищати країну. Знання історії, розуміння наслідків певних дій, готовність до фізичних навантажень, створили унікальну базу, яка має стати одним з брил у фундаменті національно-патріотичного і військового виховання. Тому від Києва до Вінниці, в кожному місті, де пройде маршрут 9-го Потяга, ми будемо піднімати ці питання і запрошуємо спільноти цих міст презентувати себе. А ще будуть виставки, сюрпризи, відзнака Дня Захисника на Сході, – пишуть організатори Потяга.

Потяг Єднання слідуватиме за маршрутом: Київ – Хмельницька область – Южноукраїнськ (Миколаївська область) – Миколаїв – Херсон – Скадовськ – Запоріжжя – Харків – Конотоп – Глухів – Крути – Чернігів – Київ – Вінниця – Київ.

Коментувати

07 грудня 2018