Чому в Сумах не працюють світлофори та чи збільшилася кількість ДТП

0

Через режим економії електроенергії та зменшення навантаження на електромережі, пов’язані з масованими атаками російських військ, на Сумщині застосовуються планові та аварійні відключення світла. Безумовно, це вплинуло і на наявність вуличного освітлення.

Чому в Сумах не працюють світлофори та чи збільшилася кількість ДТП

Нещодавно МОЗ повідомляло, що у Києві статистика летальних випадків серед пішоходів в наслідок ДТП зросла на 25%. Трибуна Суми звернулася до Управління патрульної поліції в Сумській області за інформацією по обласному центру.

За вересень 2022 року у Сумах трапилось 73 ДТП, 1 людина загинула, 18 постраждали. Для порівняння, у вересні 2021 року відбулось 117 ДТП, 1 загиблий, 30 постраждалих. У жовтні 2022 року сталося 88 ДТП, 1 людина загинула, 16 постраждали. Натомість, у жовтні минулого року відбулось 106 ДТП і постраждали 18 осіб.

Тобто кількість ДТП в обласному центрі, не зважаючи на відсутність освітлення, не виросла, а навпаки – впала. Це може бути пов’язано з меншою кількість автомобілів у місті, запровадженням комендантської години та рішенням деяких водіїв не виїжджати без поважної причини у темну пору доби.

Також, сумчани могли звернути увагу на те, що останнім часом у місті працюють не всі світлофори. Це пов’язано із відключеннями світла. Якщо світлофор живиться від кабелю, у якому зараз немає струму, то відповідно, не працює. У Патрульній поліції повідомили, що, якщо патрульні фіксують у місті затор, то здійснюють регулювання дорожнього руху.

На чому би ви не пересувалися: пішки, на автобусі чи автомобілі, велосипеді чи самокаті – ви маєте поважати інших і дбати про власну безпеку. Тут можна почитати поради МОЗ щодо безпеки на дорогах у темну пору доби.

Коментувати
07 грудня 2022
06 грудня 2022