Чиновник Сумської міськради погорів на хабарі (оновлено)

0

4, 5 тисячі доларів США. Таку суму голова однієї із постійних комісій Сумської міськради вимагав від приватного підприємця за сприяння у продовженні терміну оренди земельної ділянки. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Сумщини. 

Чиновник Сумської міськради погорів на хабарі

Чиновник Сумської міськради погорів на хабарі

Сьогодні, 12 березня, бізнесовець передав через посередника обумовлену суму для вказаного посадовця, який також є депутатом Сумської міськради. Злочинну діяльність чиновника у рамках кримінального провадження задокументували працівники регіональної прокуратури спільно зі співробітниками СБУ та Слідчого управління ГУНП у Сумській області.

Вирішується питання про повідомлення йому про підозру за ч. 3 ст. 368 (вимагання та одержання неправомірної вигоди службовою особою) КК України.

Після проведення першочергових слідчих дій депутата затримано у порядку ст.208 КПК України. Цю ніч він проведе в ізоляторі тимчасового тримання.

Санкція статті передбачає позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна.

Коментувати

18 березня 2019
15 березня 2019