Демонтаж скульптур у “Казці”: реакція соцмереж та офіційні коментарі

2

У Сумах триває благоустрій парку “Казка”. Для ремонту фонтану демонтували мозаїку-метеликів. Першим про це написав у Фейсбуці колишній архітектор міста Володимир Биков. 

Одразу після цього демонтажу стався ще один – на смітнику виявилися казкові герої.

У Сумах триває благоустрій парку "Казка": реакція соцмереж та офіційні коментарі

У Сумах триває благоустрій парку “Казка”: реакція соцмереж та офіційні коментарі

Колишній директор парку “Казка” Сергій Малюк на своїй сторінці у Фейсбуці написав, що влада остаточно перетворила парк “Казка” в пустелю, вистелену плиткою. У парк з кінця 90-х.
У свою чергу колишній міський голова Геннадій Мінаєв назвав концепцію розвитку парку – концепцією його знищення.
Олег Левченко, директор КП “Сумикомунінвест” говорить, що демонтаж мозаїки метеликів був потрібен для будівництва фонтану.

Ми зараз проводимо будівництво нового фонтану, і для того, аби завести комунікацію в насосну станцію, треба було демонтувати оці ось метелики. Це виробнича необхідність. Це ж не одна труба, а цілих одинадцять. Це доволі широка траншея, а метелики були на її шляху. Окрім цього, мозаїка була вже потрісканою, не підлягала реставрації чи ремонту. А щодо “Колобка”, то їх довелося демонтувати, бо скульптури вже потріскалися та полущилися. Ремонтувати їх вже не було сенсу, – говорить Олег Левченко.

За словами директора КП “Сумикомунінвест”, ті скульптури, які наразі в жахливому стані також демонтують. А у наступному році розроблять ескізний проект, в якому вкажуть, якими будуть нові скульптури, скільки їх буде та де їх встановлять.

Коментувати

2 Коментарів
паша
• 18:57 | 21 грудня 2017

Где Сокур и его активист?? Не проплатили детишки им

Відповіcти
паша
• 19:00 | 21 грудня 2017

Коростливые выскочки этот сход корпус

Відповіcти
22 січня 2019