День державного Прапора та День незалежності України: як відзначатимуть у Сумах

0

На Сумщині до Дня державного Прапора та Дня незалежності України підготували низку заходів. Святковий марш головними вулицями міста, виступи професійних артистів і аматорів Сумщини,  фестиваль вуличної їжі та багато іншого.

День державного Прапора та День незалежності України: як відзначатимуть у Сумах

Завтра, 22 серпня, о 13:00 у приміщенні Сумського обласного академічного театру драми та музичної комедії ім. М. С. Щепкіна відкриється виставка кращих творів майстрів декоративно-ужиткового та художнього мистецтва “З Україною в серці”, а о 14:00 розпочнеться обласне культурно-мистецьке свято “Ти в серці моїм, Україно!”.

23 серпня о 8:30 з Майдану Незалежності рухатиметься урочистою ходою колона жителів обласного центру до фонтану “Садко”, де о 9:00 відбудеться традиційне урочисте підняття найбільшого в області Державного прапора України і святкова програма “Два кольори у прапорі злились!”.

Відзначення Дня незалежності України 24 серпня розпочнеться о 8:15 на Алеї Героїв на вулиці Петропавлівській з вшанування пам’яті військових, які загинули у зоні проведення АТО, о 8:50 учасники заходу покладуть квіти до пам’ятного знаку на честь Героїв Небесної Сотні, а потім у супроводі оркестру урочистою ходою пройдуть вулицями  Петропавлівська і Соборна.

Цього ж дня о 9:30 у сквері імені Тараса Шевченка пройде акція “100 дзвонів пам’яті” та покладання квітів до пам’ятника Кобзареві, а також урочистий мітинг та святкова програма “Слався, рідна Україно, наша земле золота!”.

На святковий концерт до Дня незалежності України “Моя Україна – єдина та вільна” о 12:00 запрошує Сумська обласна філармонія.

Фестиваль вуличної їжі “Повна Незалежність. Їмо своє” розпочнеться о 15:00 на вулиці Воскресенська, 6А  (арт дворик біля тиру).

Завершить святкування Дня незалежності України о 18:30 Парад вишиванок та концертна програма на різних локаціях: на вулиці Соборна, на Покровській площі, а також на вулиці Харківська біля ТРЦ “Мануфактура”.

Коментувати

18 вересня 2019
17 вересня 2019