Держприкордонслужба перевіряє своїх співробітників на ймовірну причетність до викрадення сумських прикордонників

0

Нацполіція розслідує викрадення співробітників Сумського прикордонного загону Ігоря Дзюбака та Богдана Марцоня. Держприкордонслужба проводить внутрішню перевірку. Про це з посиланням на речника ДПСУ Олега Слободяна повідомляє Громадське радіо.

Фото Українські новини

Фото Українські новини

Ми вивчаємо можливу причетність до їхнього викрадення як співробітників Державної прикордонної служби, так і, можливо, навіть працівників інших правоохоронних органів. Нацполіція зареєструвала відповідне кримінальне провадження – зазначив Слободян.

Також спікер Держприкордонслужби заявив, що спецслужби РФ кілька разів намагалися взяти в полон українських охоронців держрубежу. Таким чином, певен Олег Слободян, Росія хотіла обміняти двох співробітників ФСБ, яких затримали на Херсонщині влітку 2017 року.

Ми неодноразово отримували інформацію з різних джерел, що російські спецслужби отримали вказівку захопити у полон двох прикордонників. Щонайменше три спроби ми попередили на ділянці Луганського, Харківського і Сумського загонів, – розповів Слободян.

За його словами, четверта спроба російських спецслужб виявилася вдалою. 3 жовтня 2017 року були викрадені військовослужбовці Сумського прикордонного загону Ігор Дзюбак та Богдан Марцонь. У Москві їх взяли під варту і звинуватили у незаконному перетині кордону. Українським офіцерам загрожувало до 6 років ув’язнення.

Нагадаємо, 2 березня бранців звільнили. Натомість, Україна передала Росії офіцерів ФСБ Володимира Кузнєцова та Аскара Кулуба. Обмін відбувся в районі пункту пропуску «Гоптівка», що в Харківській області.

Коментувати
25 листопада 2020
24 листопада 2020
23 листопада 2020
20 листопада 2020
19 листопада 2020
18 листопада 2020
17 листопада 2020