До Дня Героїв України сумські бібліотекарі підготували тематичні книжкові виставки

0

Центральна міська бібліотека імені Тараса Шевченка до Дня Героїв України представила книжкові виставки про українців, які присвятили своє життя Україні.

До Дня Героїв України сумські бібліотекарі підготували тематичні книжкові виставки

Книги та статті з періодичних видань розповідають про мужність борців за волю України, які стали прикладом нескореності у відстоюванні інтересів рідного народу і держави. Напередодні Дня Героїв бібліотекарі читального залу провели для учнів Сумського Вищого професійного училища будівництва та автотранспорту історичний урок «Герої України». Присутні дізналися про історію відзначення цього свята, згадали героїв, які в усі часи виборювали волю України, водночас було представлено мультимедійну презентацію «Згадай героя». Хвилиною мовчання вшанували усіх, хто заради справедливості пожертвував собою, а також поіменно згадали наших героїв-земляків, які загинули в мирний час у зоні АТО.

Бібліотека-філія № 4 присвятила книжкову виставку Герою України, борцю за незалежність України Симону Петлюрі, якому 22 травня виповнюється 140 років від дня народження. Виставка містить документи, які зображають національно-визвольну боротьбу українців на початку ХХ століття.

Бібліотекарі філії № 7 також оформили виставку книг та світлин присвячену Дню Героям України «За Україну, за її волю», яка детальніше знайомить відвідувачів з історичними постатями часів Київської Русі, козацтва, Гетьманської Доби, січових стрільців, Армії УНР, УПА та діячів ОУН. Окремим розділом на виставці представлені матеріали про сучасних героїв, які сьогодні віддають свої життя за соборність та незалежність нашої країни.

Коментувати

14 листопада 2019
13 листопада 2019