Доставка газет і журналів подорожчає

0

Нові тарифи для Укрпошти на приймання та доставку періодичних друкованих видань за передплатою затвердило Міністерство інфраструктури. Документ зареєстровано в Мін’юсті та оприлюднено 12 квітня, повідомляє прес-служба ПАТ «Укрпошта».

Фото Громадське телебачення

Фото Громадське телебачення

Затверджені ціни почнуть діяти вже з 1 липня поточного року.

Зважаючи на необхідність забезпечення стабільної роботи національного оператора поштового зв’язку тарифи змінюватимуться в два етапи. Перший етап триватиме з 1 липня до 31 грудня 2018 року, коли тарифи підвищуватимуться у середньому на 24,7%. Другий етап – з 1 січня 2019 року передбачає підвищення рівня тарифів на 19,2% порівняно з першим етапом, – йдеться у повідомленні.
В Укрпошті наголошують, для тих, хто оформив передплату на рік, ціна доставки у 2018 році не зміниться.
Тарифи на приймання та доставку вітчизняних періодичних друкованих видань за передплатою для видань, на які поширюється дія ст. 9 Закону України «Про державну підтримку засобів масової інформації та соціальний захист журналістів», повинні становити не більше ніж 40% собівартості виготовлення одного примірника передплатного видання. Тобто якщо редакції (видавництва) не змінять собівартості видання, ухвалений наказ не вплине на вартість послуг з приймання та доставки цих видань, – зауважують представники підприємства.

За інформацією Укрпошти, тарифні зміни мають гарантувати мінімальну рентабельність надання послуг. Нині підприємство забезпечує доставку друкованих видань до 30 тисяч населених пунктів України. Для цього задіяна майже 31 тисяча листонош та близько 3 000 машин.

Коментувати

15 січня 2019