Двоє школярів із Сум, які постраждали в ДТП у Білорусі, в дуже тяжкому стані

0

У дорожньо-транспортній пригоді, що сталася поблизу с. Мартинюки в Білорусі, постраждали 6 дітей. Четверо з них – у реанімації в тяжкому стані, двох школярів перевели до нейрохірургічного відділення. Про це повідомив на своїй сторінці у Фейсбуці керівник апарату Сумської ОДА, який нині перебуває у Бресті. 

Фото з Facebook

Фото з Facebook

Стан двох, Сергія та Іллі, оцінюється як середньої тяжкості, їх з реанімації перевели до нейрохірургічного відділення. Ще четверо – у тяжкому стані у реанімації, двоє з яких, Андрій та Платон – у медикаментозній комі та на штучній вентиляції легенів. Артему та Михайлу вже трошки краще, виконані всі необхідні операції. Платона після успішних операцій сьогодні скоріше за все почнуть виводити зі стану седації та пробувати переводити на природне дихання. Стан Андрія стабільно важкий, – повідомив Дмитро Живицький.

Тіло 13-річного Влада, який загинув у цій жахливій аварії, спецавтомобіль з батьками везе на Сумщину. Близько 14:00 машина перетнула кордон з Україною у Волинській області.

Також керівник апарату Сумської ОДА зауважив, що білоруська сторона все для дітей та батьків організувала на найвищому рівні. Дорослих безкоштовно поселили в сучасному гуртожитку, надають допомогу й місцеві жителі.

Консульство України в Бресті з перших годин контролює всі процеси та здійснює координацію між батьками, місцевою владою, лікарями, МЗС та МОЗ.

Фото з Facebook

Фото з Facebook

Батькам передали зібрані в Україні кошти, які вони самі розподілили в залежності від необхідності і важкості стану. На їх банківські карти теж приходить допомога, – пише Дмитро Живицький.

Вчора заступник міністра охорони здоров’я Білорусі особисто був у Бресті з приводу лікування хлопців. Вони забезпечені за рахунок білоруської сторони всім необхідним лікуванням та медикаментами.

Коли не буде загрози життю та здоров’ю дітей, за дорученням керівництва держави, у разі потреби буде надано необхідний транспорт, у тому числі й повітряний.

Усі обставини трагічної поїздки наразі з’ясовують прокуратура і Нацполіція Сумщини.

Коментувати

15 січня 2019