Дзюдоїсти Сумщини привезли медалі з чемпіонату України

0

У Києві пройшов чемпіонату України з дзюдо. У ньому взяли участь близько 400 спортсменів з 22 регіонов. Серед учасників чемпіонату і представники Сумщини.

Спортсмени виборювали звання чемпіонів у семи вагових категоріях серед жінок та семи вагових категоріях серед чоловіків.

Студентка Медичного інституту СумДУ Анастасія Антіпіна виборола золото у ваговій категорії до 63кг. Сумчанка Наталія Чистякова стала другою у ваговій категорії до 78кг. У категорії до 81кг перемогу здобув представник Медичного інституту Геворг Манукян.

Також золото у ваговій категорії 100кг+ виборов аспірант ННІ ФЕМ Андрій Колеснік.

Сумчанин Дмитро Бережний став третім у вазі до 90 кг, а студентка Глухівського НПУ Марія Скора виборола бронзу у вазі до 57 кг.

Головний старт українського календаря дзюдо визначив склад національної збірної, а також той кістяк команди, що братиме участь у міжнародних турнірах: відкритих континентальних Кубках, Кубках та чемпіонатах Європи, міжнародних змаганнях освітян та військовослужбовців.