Український благодійний фонд навчатиме тактичної медицини військових по всьому фронту

0

Благодійний фонд «Солом’янські котики» планує запустити мобільний навчальний центр, щоб навчати тактичної медицини військових та бойових медиків по всьому фронту, та сертифікувати його за міжнародними стандартами, йдеться у повідомленні Міністерства охорони здоров’я.

тренінг з тактичної медицини

На сьогодні фонд відомий тим, що проводить тренінги з тактичної медицини для українських захисників та захисниць, і по їх закінченню обов’язково видає повністю укомплектовані індивідуальні аптечки від Міністерства охорони здоров’я.

«Більшість поранених у бою гинуть від критичних кровотеч. І їх можна врятувати, якщо вчасно і правильно надати домедичну допомогу. Наші інструктори навчають, як рятувати себе та побратимів поруч. Адже без навичок аптечка – це лише гарний аксесуар», – пояснює виконавчий директор фонду Андрій Єрофєєв.

Співпраця волонтерів із МОЗ розпочалася ще навесні й станом на зараз їхні тренінги з тактичної медицини пройшло понад 16 тисяч українських військових, поліцейських і рятувальників у більшості прифронтових областей: на Київщині (у тому числі в Києві), Харківщині, Чернігівщині, Житомирщині, Дніпровщині, Миколаївщині, Одещині.

«Підготовка бойових медиків – це новий рівень. Вони як самі рятуватимуть, так і зможуть паралельно навчати необхідних навичок інших бійців. Більше бойових медиків – більше охоплення знаннями із тактичної медицини та більше військових, які повернуться додому живими», – йдеться у повідомленні міністерства.

Фото — з фейсбук-сторінки фонду

***

Також слідкуйте за сторінками нашого видання у Telegram, Facebook та Instagram.

Коментувати
07 грудня 2022
06 грудня 2022