Фотографії з балкончика: у Сумах презентували виставку Валерія Дядюри

0

Учора, 10 жовтня, у Агенції промоцій “Суми” відкрили виставку фотографа Валерія Дядюри “З балкончика”. 

Фото з балкончика: у Сумах презентували виставку Валерія Дядюри

Фото з балкончика: у Сумах презентували виставку Валерія Дядюри

Фотограф народився в селі Ріпки, Роменського району. Фотографувати почав ще в школі, зараз же займається різними жанрами комерційної зйомки.

Фотографія для мене є моє життя, а фотоапарати – іграшки, які я весь час не випускаю з рук. Завжди хочеться лишати добрий слід і на своїх фото, фіксувати прекрасні миті життя.  більшості нашого повсякдення ми всі звикли бачити цей навколишній світ зі звичної нам точки зору. Але є ще багато цікавих можливостей побачити все що відбувається навколо нас з інших цікавих ракурсів, під іншими кутами зору та з різної, нижньої чи то верхньої точки бачення.
Одного разу, милуючись краєвидами які є в полі зору з мого балкончика, я примітив цікавий фотокадр одного дійства, яке відбувалося під будинком. Це мене, як фотографа, зацікавило. Я швидко взяв фотоапарат і зробив декілька знімків з третього поверху. Переглядаючи відзняті кадри, мені спало на думку чом би не розпочати цікавий проект відзнятого з цієї точки знімання. Так вже шостий рік збираються цікаві моменти з незвичного ракурсу. Тут є все: різні події життя, форми та образи, світло та тінь… За цікавим кадром можна пройти кілометри, а інколи вистачить і зробити два кроки
, – говорить фотограф Валерій Дядюра.

Подивитися виставку сумчани зможуть до 22 жовтня.

Коментувати

19 вересня 2018