Галерея потребує підтримки: у Сумах відбудеться благодійний аукціон

0

4 жовтня о 17:00 в галереї “Наша на Псільській” та о 18:00 в галереї “BureauArt” відбудеться відкриття тихого аукціону. Збори від продажу будуть спрямовані на ремонт галереї “Наша на Псільській”.

Галерея потребує підтримки: у Сумах відбудеться благодійний аукціон

Сім років художня галерея “Наша на Псільській”, що розташована у нижній частині католицького храму в Сумах знайомила відвідувачів із мистецтвом. За цей час у галереї було проведено близько 50 виставок з живопису, скульптури, фотографії, культурно-історичного напрямку. Влітку у дворику біля храму відбуваються концерти класичної та сучасної музики, літературні вечори, майстер-класи, творчі зустрічі, а взимку – фестиваль Крижаних скульптур.

Нині галерея працює в обмеженому режимі й може припинити своє існування. Зсув ґрунту по периметру будівлі храму, просідання фундаменту, проникнення вологі у приміщення підвального поверху, де розміщена галерея, не дозволяє експонувати твори мистецтва. Без проведення ремонтних робіт галерея може зникнути, як зникають численні культурні ініціативи в місті, – пишуть організатори на своїй сторінці у Facebook

Для збору коштів куратори галереї започаткували проект «Галерея потребує підтримки». Підтримати галерею зголосилися найкращі сучасні художники. У рамках проекту проходить «тихий» аукціон робіт українських та польських митців. Збори від продажу будуть спрямовані на ремонт галереї.

Умови тихого аукціону:

На тихий аукціон виставлені 40 лотів – живопис, графіка, художня фотографія, скульптура. З роботами та стартовими цінами можна ознайомитись у галереї «Наша на Псільській» (м. Суми, вул. Псільська, 1), у галереї “BureauArt” (м. Суми, вул. Воскресенська, 6а) та у соціальних мережах.

Для участі в тихому аукціоні необхідно зареєструватись у гул-формі, або за телефоном +38050 400 8702, +38097 329 5397.

Після реєстрації вам будуть надіслані правила участі в аукціоні у зручний для вас спосіб.

Відкриття тихого аукціону:

4 жовтня о 17:00 в галереї “Наша на Псельській” та о 18:00 в галереї “BureauArt”.

Ставки на тихому аукціоні можна робити з 4 по 17 жовтня згідно з правилами.

Роботи, що непродані на тихому аукціоні, будуть виставлені на звичайний аукціон 18 жовтня о 17:00 в галереї “BureauArt”.

Коментувати
30 квітня 2020
29 квітня 2020
28 квітня 2020
27 квітня 2020
24 квітня 2020
23 квітня 2020