Геологічний музей з’явився на Сумщині

0

У селі Дубовичі Кролевецького району відкрився геологічний музей. Про це повідомляють на сайті Сумської облдержадміністрації.

Геологічний музей відкрили на Сумщині

Геологічний музей відкрили на Сумщині

Музей знаходиться у приміщенні Дубовицької сільської ради. Тут представлені геологічні процеси, їхні результати і сучасні технології їх використання, зібрані унікальні зразки гірських порід та мінералів.

Експонати можна не тільки оглянути, а й потримати в руках. При музеї працює магазин з продажу каміння, де справжні поціновувачі можуть підібрати оберіг за знаками Зодіаку, -йдеться у повідомленні.

Наразі експозиція ще не повна, в подальшому її планують розширювати. Нині представлено 145 зразків мінералів, гірських порід, корисних копалин, керне, що видобувають зі свердловин.

Музейними екземплярами поділилися коледж геологорозвідувальних технологій Київського національного університету ім. Т. Шевченка та геологи. Серед зразків є як унікальні, так і повторювані експозиції.

Планується розробка геологічних та гідрологічних маршрутів пам’ятками природи, що знаходяться на теренах Кролевеччини.

Відвідувати музей можна щодня без вихідних з 9:00 до 20:00 безкоштовно. Замовлення екскурсій за телефоном: 097 706 45 90 (Анна).

Коментувати

15 лютого 2019
14 лютого 2019
13 лютого 2019