Герміона, Францис, Ш’ямасундара: як цьогоріч жителі Сумщини називали новонароджених

0

Протягом шести місяців 2020 року органи державної реєстрації актів цивільного стану Полтавщини, Сумщини та Чернігівщини реєстрували як рідкісні так і традиційні імена.

Герміона, Францис, Ш’ямасундара: як цьогоріч жителі Сумщини називали новонароджених

Найпоширенішими для новонароджених дівчат іменами стали Анна, Анастасія, Марія, Софія, Поліна, Вероніка, Мілана та Вікторія. Серед хлопців – Артем, Богдан, Данило, Дмитро, Владислав, Максим, Матвій, Назар, Тимофій та Олександр.

Обирали для малюків й рідковживані імена, а саме серед хлопців були зареєстровані Ельдар, Лука, Йонатан, Яніслав, Абрам, Платон, Джамал, Францис, Адам, Кузьма, Іларіон, Лев, Фадей та Роміо. Дівчат називали Агнія, Олівія, Флоренція, Домініка, Леля, Адель, Аполлінарія, Ш’ямасундара та навіть Герміона, як у романі Джоан Роулінг «Гаррі Поттер».

Разом з тим, протягом шести місяців 2020 року простежувалася мода й на подвійні імена, зокрема були зареєстровані Анна-Марія, Санта-Марія, Марія-Анна, Двора Донна, Мія-Хенд та Тимур-Ібрагім.

До речі, з початку року органи державної реєстрації актів цивільного стану Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Суми) видали близько 10 тисяч перших документів малюків. З них на Полтавщині – понад 4 тисячі, Сумщині – майже 3 тисячі та Чернігівщині – також близько 3 тисячі свідоцтв про народження.

Коментувати
28 вересня 2020
25 вересня 2020
24 вересня 2020
23 вересня 2020
22 вересня 2020