Hair for Share: сумчанам пропонують поділитися волоссям з онкохворими дітьми

0

З 13 листопада в Україні стартувала ініціатива #HairForShare. Її започаткували для допомоги онкохворим дітям, які внаслідок хіміотерапії втрачають волосся.

Hair for Share: сумчанам пропонують поділитися своїм волоссям з онкохворими дітьми

Для кожної дитини це важке випробування. Тілесний біль супроводжується візуальними змінами, внаслідок хіміотерапії діти втрачають волосся і з’являється психологічний дискомфорт: зміна звичного образу, незручність вийти “на люди” без волосся.

Тому, ми вирішили поділитися своїм волоссям та подарувати його дітям. У нас є майстри, які сплетуть перуки, тому крок за кроком ми зможемо потішити маленьких героїв й зробити процес лікування комфортнішим й легшим, – пишуть організатори на своїй сторінці в Facebook

Всередньому, щоб виготовити одну перуку, потрібно обстригти волосся 3-4 дівчатам чи хлопцям. Волосся має бути не менше 35 см та бути доглянутим. Онкохворим діткам зазвичай підходять перуки лише з натурального волосся, оскільки на синтетичні матеріали у них може бути алергія.

Сумчанки Дар’я Лантушенко та Тетяна Закревська вже долучились до ініціативи та поділились своїм волоссям.

Допомагати легко. Зовсім скоро мої 33 сантиметри перетворяться в перуку для онкохворої дівчинки після хіміотерапії. Впевнена, що їй вони принесуть щастя, відчуття підтримки і впевненість в собі, говорить учасниця ініціативи Дар’я Лантушенко.

Якщо ви також хочете долучитися, можете записатися в G.Bar на безкоштовну стрижку або допомогти коштами на виготовлення перуки.

Коментувати
19 червня 2020
18 червня 2020
17 червня 2020
16 червня 2020