Хочу допомогти: три благодійні акції у Сумах

0

Подарунки для військових до Миколая, збір речей і солодощів для людей поважного віку та традиційна акція для діток із дитячих будинків. Зібрали три актуальні благодійні заходи для сумчан. 

Хочу допомогти: три благодійні акції у Сумах

У Сумах триває благодійний збір “Миколай – Захисникові”.

Хочу допомогти: три благодійні акції у Сумах

За легендою, Святий Миколай навідується лише до слухняних та відповідальних за свої вчинки. Пам’ять про милосердя Святого спонукало до започаткування відповідного свята, що стало традиційним в Україні. Відчути себе Миколайчиком просто: долучись до благодійного збору для захисників нашої Батьківщини, – пише Агенція промоції “Суми”.

Серед потреб: чай, кава, термокружки, солодощі, сухофрукти, теплі шкарпетки чоловічі та жіночі, гель очний «Відісік» 0,2%.

Збір триватиме до 30 листопада за адресою: Соборна, 27 (Сумська міська галерея). Відповідальна особа: 0664819465 – Наталія.

Уже 13 грудня у Сумах відбудеться традиційна акція збір речей і солодощів для дитячих будинків та інтернатів.

Хочу допомогти: три акції для сумчан

Це був складний рік, але це не стало причиною не зробити акцію-збір і в цьому році, тож будемо вдячні всім, хто захоче чимось допомогти. Це досить не важко і на один день ви самі можете перетворитися на Миколая та подарувати дітям приємні емоції й користь. Прошу звернути увагу на те, що речі які ви приносите, повинні бути в справному та гарному стані, якщо це одяг, то він повинен бути випраний, якщо це іграшки, то вони повинні бути не зламані. Що зазвичай веземо: одяг (від шкарпеток до головних уборів), іграшки, фрукти, солодощі, вітаміни, освітні книги, настільні ігри, розвиваючі ігри, м’ячі, спортивний інвентар, шампуні, мило, зубна паста, зубні щітки, засоби для прання, туалетний папір, рушники, вся канцелярія, солодощі та ін. На зібрані гроші купуємо побутову техніку, попередньо домовляючись із дитячими будинками, – пише один із організаторів акції Дмитро Дубовик.

Акція триватиме з 12:00 до 18:00. Локація – біля пам’ятника Цукру. 

Окрім цього, до 14 грудня в обласному центрі збирають речі, солодощі та засоби гігієни для Сумського геріатричного пансіонату для ветеранів війни та праці.

Хочу допомогти: три благодійні акції у Сумах

На сьогоднішній день в пансіонаті перебувають 160 людей: 88 жінок та 72 чоловіків. Запрошуємо всіх містян долучитися до благодійної акції «Подаруй тепло» і порадувати подарунками людей похилого віку. Для подарунків збираємо: теплі шкарпетки, зимові рукавички, солодощі, чай, каву, засоби особистої гігієни (шампунь, мило, зубна паста, ополіскувач для рота), – пише Агенція промоції “Суми”.

Збір триватиме до 14 грудня за адресою: вул. Соборна, 27 (Сумська міська галерея) з 11:00 до 18:00 у будні (субота, неділя – вихідні). Відповідальна особа: 0506060403 – Юлія.

***

Знаєте інші актуальні благодійні акції в Сумах? Пишіть в коментарях, ми залюбки розширимо список можливостей для добрих справ!

Коментувати
25 січня 2021
22 січня 2021
21 січня 2021
20 січня 2021
19 січня 2021
18 січня 2021
15 січня 2021