Карантинні обмеження на Сумщині: нові рішення

0

Під час позачергового засідання Сумської обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій були затверджені заходи, які необхідно вжити для недопущення поширення COVID-19.

Карантинні обмеження на Сумщині: нові рішення

Члени позачергового засідання Сумської обласної комісії прийняли рішення  заборонити роботу після 23:00 до 7:00 години розважальних закладів (нічних клубів), а також суб’єктів господарської діяльності з надання послуг громадського харчування з організацією дозвілля або без нього (ресторанів, кафе, барів, закусочних, їдалень, кафетеріїв, буфетів тощо), закладів культури, крім кінотеатрів та крім діяльності з надання послуг громадського харчування із застосуванням адресної доставки замовлень на виніс.

Голови райдержадміністрацій та керівництво місцевих органів самоврядування мають встановити контроль за недопущенням на період дії карантину функціонування дитячих закладів оздоровлення та відпочинку, в тому числі несанкціонованих, які можуть розміщуватись на об’єктах різного призначення (базах відпочинку, тимчасових наметових містечках тощо).

Додаткові обмеження стосуються  таких населених пунктів як смт Велика Писарівка та м. Тростянець, де наразі перевищені показники виявлення випадків захворювань. Відповідно заборонили проведення масових (культурних, розважальних,  спортивних, соціальних, релігійних, рекламних та інших) заходів з кількістю учасників більше 10 осіб. Спортивні змагання мають проводитися без присутності глядачів за умови дотримання спортсменами особистої гігієни, використання антисептиків, засобів захисту та дистанціювання поза межами стадіонів, майданчиків (зокрема в роздягальнях та душових).

Коментувати
11 червня 2021
10 червня 2021
09 червня 2021
08 червня 2021
07 червня 2021
04 червня 2021