Карантинні заходи на Сумщині: прийняли нові послаблення

0

Під час позачергового засідання Сумської обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій прийняли ряд чергових послаблень.

Карантинні заходи на Сумщині: прийняли нові послаблення

Члени обласної комісії прийняли рішення дозволити проведення професійно-практичної підготовки та державної кваліфікаційної атестації в закладах професійної освіти. Також дозволили діяльність кінотеатрів з наповненістю кінозалів відповідно до протиепідемічних вимог, визначених постановою Головного державного санітарного лікаря України від 1 липня 2020 року №38.

Відсьогодні відповідно до санітарних вимог можуть відновити реабілітаційні послуги для дітей з інвалідністю Територіальний центр соціального обслуговування та Сумський обласний центр комплексної реабілітації для дітей та осіб з інвалідністю.

Проте, голови райдержадміністрацій та голови місцевих органів самоврядування мають взяти під особистий контроль питання заборони діяльності атракціонів у парках та зонах відпочинку через неможливість забезпечення при їх функціонуванні дотримання соціальної дистанції та інших протиепідемічних вимог.

Що стосується посиленого контролю за дотриманням карантинних вимог, то він стосується порушень санітарних норм у громадському транспорті та закладах громадського харчування.

Голови райдержадміністрацій та керівництво місцевих органів самоврядування мають взяти під особистий контроль роботу постійно діючих мобільних груп, що мають право під час перевірок притягувати до відповідальності винних у порушенні протиепідемічних заходів.

Деякі заборони стосуються і м. Охтирка та Тростянецького і Великописарівського районів. На цих територіях ще неможливо проводити масові заходи (культурні, розважальні, спортивні, соціальні, релігійні та ін.)  з кількістю учасників більше 10 людей. Спортивні змагання проводити без присутності глядачів та за умови дотримання спортсменами особистої гігієни, використання антисептиків,засобів захисту та дистанціювання поза межами стадіонів.

Коментувати
12 серпня 2020
11 серпня 2020
10 серпня 2020
07 серпня 2020
06 серпня 2020