Карантинний Великдень: як відзначатимуть свято в Сумах

0

Суми залишаються у червоній карантинній зоні. Тож як віряни святкуватимуть Великдень в умовах карантину – далі. 

Карантинний Великдень: як відзначатимуть свято в Сумах

Рекомендації щодо святкування Великодня на території Сумської міської територіальної громади викладені в розпорядженні міського голови від 26 квітня 2021 року № 143-Р, інформує Сумська міська рада.

Зокрема, біля культових споруд під час Великодніх богослужінь чергуватимуть представники поліції, які забезпечуватимуть публічну безпеку та порядок контролюватимуть дотримання карантинних вимог.

Аби уникнути масового скупчення людей у церквах на Великдень, департамент комунікацій та інформаційної політики разом із КП «Інфосервіс», здійснюватимуть онлайн-трансляцію святкових богослужінь одночасно з двох соборів: Свято-Воскресенського та Спасо-Преображенського.

Зйомку Великодніх богослужінь забезпечуватиме до 15 камер. Цьогорічна трансляція відрізнятиметься від минулорічної, адже будуть задіяні нові локації. Відео наживо демонструватиметься на YouTube-каналі Сумської міської ради та в соціальних мережах. Вирішується питання щодо демонстрації його й на інших інформаційних майданчиках.

Для безпеки та зручності містян у крамницях продаватимуть уже освячені паски. Світлана Якубовська розповіла, що відділ торгівлі, побуту та захисту прав споживачів уже опрацював це питання з суб’єктами господарювання міста, які мають пекарні та власну торговельну мережу. Паски освячуватимуть безпосередньо на виробництві, після чого постачатимуть до торговельної мережі. Наразі достеменно відомо, що таку випічку реалізовуватимуть у точках продажу ТОВ «Сумська паляниця», у магазинах ТОВ «Амбар маркет», ТОВ «Фоззі фуд» (маркети «Сільпо»), ТОВ «Еко», ТОВ «Весела торбинка» (магазин «Сам маркет»), ТОВ «Меркурій і Ко» (магазини «Кошик»), ТОВ «АТБ маркект». Загалом – у понад 85 точках роздрібної торгівлі.

Також у містян буде можливість проведення виїзних освячень у приватному секторі. Для цього їм необхідно зорганізуватись і звернутись до конкретного священника, єпархії.

Коментувати
17 травня 2021
14 травня 2021
13 травня 2021
12 травня 2021
11 травня 2021
07 травня 2021
06 травня 2021