Одна з районних лікарень на Сумщині отримала гуманітарну допомогу з Німеччини

0

Конотопська центральна районна лікарня отримала у якості гуманітарної допомоги вироби медичного призначення, медикаменти, постільну білизну та генератор. Її доставив уродженець Нової Зеландії, а нині — мешканець міста Рімбах (Німеччина) містер Грант. Він вже втретє доставляє гуманітарну допомогу Конотопу, йдеться у повідомленні на фейсбук-сторінці Конотопської міської ради.

Конотопська ЦРЛ отримала гуманітарний вантаж з Німеччини

На зустрічі з керівництвом медичного закладу він розповів, що зібрав гуманітарний вантаж для лікарні разом зі своїми друзями-волонтерами.

Під час зустрічі з міським головою Конотопа Артемом Семеніхіним німецький благодійник також обговорив перспективи організувати відпочинок конотопських дітей, перш за все дітей військовослужбовців, в європейських містах.

«Для того, щоб реалізувати цю ідею з найменшими затратами, нам бажано було б мати власний комунальний транспорт — великий автобус. Якби європейські друзі, партнери мали можливість нам допомогти, в тому числі й на умовах співфінансування, ми та наші діти були б дуже вдячні», — зазначив Конотопський міський голова.

Благодійник пообіцяв провести перемовини в цьому напрямку з посадовцями в Німеччині.

***

Слідкуйте за сторінками нашого видання у Telegram, Facebook та Instagram.

Коментувати
03 лютого 2023
02 лютого 2023
01 лютого 2023
31 січня 2023