Краснопільська ОТГ прийняла районну лікарню у власність

0

Таке рішення прийняли під час засідання 47 сесії Краснопільської селищної ради. 

Краснопільська ОТГ прийняла районну лікарню у власність

Завершується процес передачі Краснопільської лікарні. Залишаються лише організаційні питання в рамках роботи спільної комісії з приймання-передачі майна закладу. Роботи попереду дуже багато, як з нашого боку, так і з боку керівництва лікарні, для того щоб вивести цей заклад на належний рівень надання якісних медичних послуг, оновлення матеріально-технічної бази тощо», – зазначив голова Краснопільської ОТГ Юрій Яремчук.

Крім того, затвердили Статут комунального некомерційного підприємства «Краснопільська лікарня» Краснопільської селищної ради та прийняли рішення щодо погодження покладання виконання обов’язків головного лікаря Краснопільської лікарні.

Нагадаємо, першою з об’єднаних громад на Сумщині, що забрали районну лікарню собі у власність, була Тростянецька ОТГ. Громада прийняла рішення на початку 2018 року.

Тростянецька ОТГ була першою, хто наважився на такий складний крок, адже утримання районної лікарні не дешеве задоволення. І вже сьогодні ми бачимо результати діяльності громади в зазначеному напрямку – лікарня стала однієї з кращих не тільки в області, а й країні в цілому. Ось що відбувається, коли об’єднана громада правильно використовує можливості, надані реформою децентралізації, – зазначила керівник Сумського регіонального офісу Програми «U-LEAD з Європою» Марина Лобова..

За її словами, Краснопільська ОТГ може також продемонструвати гарні результати в цьому напрямку.

Перший крок щодо розвитку медичної галузі на території громади вже зроблено. Ми зі свого боку, готові надавати консультативну, юридичну підтримку громаді в цьому напрямку, – додала Марина Лобова.

Коментувати
12 серпня 2020
11 серпня 2020
10 серпня 2020
07 серпня 2020
06 серпня 2020