Куди піти на вихідних у Сумах (11-12 серпня)

0

Запекла жіноча битва під назвою “Ігри амазонок” і фестиваль конопель – такі події і не тільки чекають на сумчан цими вихідними. Із нашої традиційної добірки анонсів ви дізнаєтесь, де можна цікаво провести дозвілля і куди сходити, аби отримати позитивні емоції та заряд бадьорості. 

У суботу, 11 серпня, сумчан запрошують на неймовірно видовищний жіночий батл. У Сумах вперше відбудуться Ігри амазонок. Змагання проходитимуть на 1-му Тополянському пляжі.

Жіноча битва стартує о 13:00. У програмі змагань – перекидання колеса, утримання ланцюгів на витягнутих руках, прогулянка “фермера”, підйом колоди, перенесення 70-кілограмових стрілки і коромисла, тощо.

Буде визначена найсильніша, найвитриваліша, найкрасивіша жінка-атлет міста Суми 2018 року.

На змагання запрошують не лише любителів силових видів спорту, а й охочих підтримати учасниць.

У Сумах відбудуться “Ігри амазонок”

Дітлахам від 6 до 12 років пропонують взяти участь у майстер-класах з робототехніки “Досліджую разом з татом!” (з мамою, братом чи сестричкою).

Атмосфера змагань та сімейної спільності і найкращий тімбілдінг для вашої родини відбуваються кожної суботи об 11:00 в POINT #eduspace.

Для участі треба заповнити онлайн-форму або зареєструватися за телефоном 099 711 01 98.

Досліджуйте світ робототехніки зі своєю дитиною: збирайте LEGO-робота, програмуйте та перемагайте у робо-боях, робо-перегонах чи робо-футболі, – радять організатори.

Досліджую разом з татом

У дитячому центрі “Прайд” проходитимуть уроки англійської мови, які проводять волонтери зі США. Заняття розраховані на дорослих. Учасники будуть поділені на 2 групи, по 15 осіб кожна.

Це чудова можливість вивчати і практикувати аннглійську, не витрачаючи часу на правила, як в школі, а враховуючи повсякденні ситуації. Заняття безкоштовні.

Охочих запрошують на безкоштовні заняття з англійської

А ввечері можна взяти участь у безкоштовних бігових заняттях з професійним тренером. Їх проводить спортивна команда “Sumy Marathon Project”.

Місце зібрання показано на карті. Початок занять о 19:00, тривають вони до 20:15.

Сумчан запрошують на безкоштовні бігові тренування

Долучитися до пробіжки навколо озера Чеха можна щосереди та щосуботи. Найближче заняття – 11 серпня.

Сумчан запрошують на безкоштовні бігові тренування

А ще цими вихідними на Сумщині проходитиме “Hemp Fest”. Свято промислових конопель проводить Інститут сільського господарства Північного Сходу Національної академії аграрних наук України за підтримки відділу промоції та туризму Сумської облдержадміністрації.

Науково-практичний семінар “Hemp Fest” відбудеться 10-12 серпня у с. Сад Сумського району.

Hemp fest

Hemp fest

У програмі фестивалю – виставка-ярмарок “Сучасний стан коноплярства України”, дегустація конопляних страв за народними рецептами, огляд насіннєвих посівів промислових конопель тощо.

Коментувати

15 лютого 2019
14 лютого 2019
13 лютого 2019