Куди піти на вихідних у Сумах (13-14 липня)

0

Традиційно розпочинаємо ранок п’ятниці з добірки анонсів безкоштовних подій, що відбудуться в Сумах і на Сумщині. Куди піти чи поїхати цими вихідними – вже на сайті. 

Куди піти на вихідних у Сумах (13-14 липня)

Розпочати вихідні пропонуємо з фільму на “Зеленому театрі” в Сумах. О 21:00 там показуватимуть фільм-жахів “Візит”.

У суботу та неділю зранку Сумське товариство захисту тварин запрошує сумчан допомогти тваринам Центру перетримки. Цими вихідними там трудитимуться волонтери закладу. Зокрема, потрібно зремонтувати навіс, під яким для тварин готують їжу. Для цього вже купили шифер та балки. Волонтери говорять, що є всі інструменти, але не вистачає рук. Окрім цього, потрібно замінити двері у вольєрах. Нові уже підготовлені, залишилося лише їх вбудувати. Також потрібно провести генеральне прибирання та вигуляти собак Центру перетримки.

Куди піти на вихідних у Сумах (13-14 липня)

Уже о 14:00 у Сумах розпочнеться експрес-курс громадянської освіти від БУР. У рамках курсу учасники зможуть реалізувати практичні завдання або спільні акції взаємодопомоги в своїх громадах, і отримають можливість виграти міні-гранти на фінансування таких акцій від Львівської Освітньої Фундації. Дата та час: 13 липня, субота, 14:00 – 16:30. Локація: Сумський міський центр дозвілля молоді СМР, вул. Леваневського, 26. Контактний номер координатора: Inna Dmytrenko 0960878775. Вхід: безкоштовний.

Куди піти на вихідних у Сумах (13-14 липня)

О 18:00 у День Народження Олега Сенцова, в Сумах показуватимуть фільм “Етапом через пів Землі: історія ув’язнення”. Олег Сенцов – автор кількох короткометражок та двох повнометражних фільмів, лауреат відзнаки Європарламенту, премії Сахарова за свободу думки. Був заарештований ФСБ у травні 2014 року у своїй квартирі в Сімферополі, потім засуджений до 20 років ув’язнення за тероризм. Протягом кількох років Сенцова перевозили від колонії до колонії в Росії. Українські журналісти порахували, що в цілому шлях Олега Сенцова склав половину навколосвітньої подорожі. Кінострічку покажуть на телеканалі “Юа:Суми”. Адреса – Петропавлівська, 125. Вхід вільний.

Куди піти на вихідних у Сумах (13-14 липня)

О19:00 у Сумах пройде другий забіг Sumy Night Run. Спортсмени бігтимуть 5 і 10 кілометрів – від Альтанки до Меморіального комплексу Вічної Слави. На жаль, реєстрація для бігунів уже закрита, проте ви завжди можете прийти та повболівати!

Куди піти на вихідних у Сумах (13-14 липня)

Окрім цього, у суботу на “Зеленому театрі” показуватимуть фільм жахів “Мама”. Початок о 21:00. Вхід вільний, але ви завжди можете зробити добровільний внесок.

Також у суботу, з 20:00 до 02:00 волонтери організовують всесвітній день солідарності з Олегом Сенцовим #SaveOlegSentsov. У цей день з 20:00 і до темної ночі у різних містах України будуть читати уривки текстів Олега, слухати музику, присвячену заручникам Кремля, писати їм листи та дивитися документальні фільми. Центр події – в київському просторі IZONE. Звідки буде трансляція на сумську локацію “BureauArt” (дворик біля тиру на Воскресенській).

Куди піти на вихідних у Сумах (13-14 липня)

Куди поїхати на Сумщині

У Тростянці 13-14 липня пройде «Нескучний велоfest».

Куди піти на вихідних у Сумах (13-14 липня)

У неділю, 14 липня, у Глухові пройде Фестиваль майстрів народної творчості.

Куди піти на вихідних у Сумах (13-14 липня)

Уже вирішили куди сходити на вихідних? Діліться планами в коментарях!

Коментувати

14 листопада 2019
13 листопада 2019
12 листопада 2019