Куди піти на вихідних у Сумах (14-15 грудня)

0

Ми вже в передчутті цих вихідних, адже вони будуть неймовірно насиченими! Зберігайте собі та поширюйте серед друзів 🙂

Куди піти на вихідних у Сумах (14-15 грудня)

У п’ятницю та суботу, 13-14 грудня, в Сумах пройдуть ігри чемпіонату України з гандболу в чоловічій вищій лізі. Сумська команда «RGM Group – СумДУ» прийматиме команду «Динамо-Полтава». Ігри пройдуть у Палаці студентського спорту СумДУ (манеж) – вул. Прокоф’єва, 38/1. Вхід вільний. Початок: в п’ятницю – о 17.30, в суботу – о 12.30.

Куди піти на вихідних у Сумах (14-15 грудня)

Суботу ми пропонуємо розпочати з громадських слухань. Так-так, завтра о 10:00 у Сумах розглянуть проєкт Стратегії розвитку міста
Суми до 2030 року та комунікаційної і візуальної концепції бренду міста Суми, логотипу та бренд-буку. Місце проведення: Сумський обласний академічний театр драми та музичної комедії ім. М.С. Щепкіна (Театральна площа,1).

Куди піти на вихідних у Сумах (14-15 грудня)

Уже о 13:00 у Сумах відбудеться третій Забіг Святого Миколая. Учасники забігу бігтимуть п’ять та десять кілометрів. Підтримати спортсменів можна буде біля стадіону Ювілейний!

Куди піти на вихідних у Сумах (14-15 грудня)

О 12:00 у Сумах вперше відкриють Міжнародну виставку “Освіта закордоном”. У Сумчан буде чудова можливість отримати відповіді на питання, безпосередньо, від представників закордонних навчальних центрів та закладів. Місце проведення – Конгрес-Центр СумДУ.

Відвідування виставки — БЕЗКОШТОВНЕ за умови попередньої реєстрації: https://forms.gle/UA5BRGGruRQBYi5HA

Куди піти на вихідних у Сумах (14-15 грудня)

Окрім цього, міська галерея запрошує сумські родини на безкоштовний майстер-клас із ліплення котиків з солоного тіста, який відбудеться у суботу, 14 грудня о 12:00. Вхід вільний, запис за телефоном (0542) 67-98-39.

Куди піти на вихідних у Сумах (14-15 грудня)

У вечір суботи, 14 грудня, сумчан запрошують на SWAP-вечірку.

Це можливість звільнити місце від речей, що більше не надихають, провести час з друзями, дізнатись більше про свідоме споживання і піти із новими цікавими знахідками. Можна віддати все, з чим ви готові розлучитись 👌 Усі речі мають бути чистими, охайними та функціонувати. На перший раз ставимо обмеження: кожен учасник може принести до 7 речей. Усі речі, які не знайдуть нового хазяїна під час вечірки, ми передамо в благодійні організації.

Так як формат для Сум новий, то потрібно заповнити анкетку реєстрації за посиланням – https://forms.gle/8qffeYZbZrgMwGg37. Захід розпочнеться о 18:00 в Розумному Хабі.

Куди піти на вихідних у Сумах (14-15 грудня)

У неділю, 15 грудня, у Сумах відбудеться акція-збір для дитячих будинків напередодні новорічних свят.

Вже четвертий рік у нас з друзями є традиція – збирати канцелярію, одяг, смаколики, засоби особистої гігієни для дитячих будинків інтернатів. Для більшості це буде дико і незрозуміло, але дітям потрібне елементарне: зубна паста або шкарпетки, зошити, ручки, зимові рукавички, шампуні, мило, шапки, фрукти, солодощі та багато іншого. Ми робимо це для того, щоб подарувати свято дітям, щоб вони бачили допомогу від незнайомих людей і розуміли, що вони комусь потрібні і треба допомагати один одному, – пише на своїй сторінці в Facebook Дмитро Дубовик, один із організаторів акції.

Гроші нести не бажано, краще відразу купити на них що-небудь з цього: засоби особистої гігієни, спідню білизну, теплі шкарпетки, шапки, рукавиці, іграшки, канцелярське приладдя, солодощі, фрукти, книги, розвиваючі ігри, настільні ігри, одяг і тд. Вік дітей від 5 до 15 років. “Гостинці” дітям можна принести 15 грудня до пам’ятника Цукру. З 12:00 до 18:00 там знаходитимуться волонтери, яким можна буде все передати.

Куди піти на вихідних у Сумах (14-15 грудня)

Сподіваємося, ви обрали щось для себе! Пишіть в коментарях, які заходи вам до душі!

Коментувати
25 вересня 2020
24 вересня 2020
23 вересня 2020
22 вересня 2020
21 вересня 2020