Куди піти на вихідних у Сумах (2-3 листопада)

0

П’ятниця – час планувати, як провести вихідні у Сумах. А ми залюбки допоможемо вам, адже вже підготували список безкоштовних подій на цей вікенд! Зберігайте собі та діліться з друзями! 

Куди піти на вихідних у Сумах

Традиційно пропонуємо почати вихідні у вечір п’ятниці. Сьогодні відбудеться прем’єра першого повнометражного фільму від творців Ukrainer — «Ukraïner. The Movie». Фільм знято за підтримки Українського культурного фонду. 

“Ukraïner. The Movie” — історія про буденне життя однієї з найбільш невідомих країн європейського континенту. Фільм розповідає історії про героїв із різних куточків України, їхнє життя та побут, ремесла й мистецтво, цікаві ініціативи та культуру.

Місце зустрічі – Розумний Хаб. Початок о 19:00.

Куди піти на вихідних у Сумах (2-3 листопада)

Від сьогодні та протягом вихідних у сквері ім. Тараса Шевченка, на вулиці Соборній, відбудеться показ документальної виставки світлин, зроблених під час боїв за Іловайськ у 2014-му році. До уваги сумчан будуть представлені роботи чотирьох фотографів: Олександра Гляделова, Максима Донюка, Макса Левіна та Маркіяна Лисейко, які були в Іловайську під час штурму та оточення.

Куди піти на вихідних у Сумах (2-3 листопада)

У суботу в Сумах відбудеться другий день чемпіонату міста з грепплінгу. Турнір серед чоловіків і жінок пройде в спорткомплексі СумДПУ ім. А.С.Макаренко (вул. Роменська, 87). Початок о 9.00. Вхід вільний.

Куди піти на вихідних у Сумах (2-3 листопада)

У суботу, 2 листопада, в Сумах пройде Фестиваль фігурного катання на роликах IRON KIDS і етап кубка України. Змагання відбудуться в манежі СумДУ (який тепер називається Палац студентського спорту). У них візьмуть участь спортсмени з усієї України. О 10:30 – урочисте відкриття та парад учасників.

Куди піти на вихідних у Сумах (2-3 листопада)

Окрім цього, у суботу та неділю у Сумах пройде Чемпіонат області з карате. Змагання серед всіх вікових категорій відбудуться в спорткомплексі СумДУ (вул. Римського-Корсакова, 2). Початок о 9:00.

Куди піти на вихідних у Сумах

Уже в неділю, третього листопада, у Розумному Хабі відбудеться перегляд фільму “Вся президентська рать”. Цей фільм розповідає про дослідження журналістами газети “Вашингтон пост” Вотергейтського скандалу 1973 року, в якому були пов’язані ЦРУ, президент США та бажання перемогти будь-якими методами. Після перегляду відбудеться обговорення фільму. Захід відбувається в рамках спецпроєкту фестивалю “Кіномедіа”

Вхід – вільний, але ви можете підтримати проєкт у форматі donate. Початок о 18:30.

Куди піти на вихідних у Сумах

Сподіваємося, ви знайшли щось собі до смаку 😉

Коментувати

18 листопада 2019