Куди піти на вихідних у Сумах (2-3 лютого)

0

Попереду у сумчан два вихідних, але це не означає, що потрібно залишатися вдома під ковдрою. Ми зібрали для вас список безкоштовних подій, на які можна піти цими вихідними в Сумах.

Куди піти на вихідних у Сумах (2-3 лютого)

У суботу, 2 лютого, книгарня «Є» запрошує дітей віком 5-10 років та їхніх батьків на інтерактивне заняття «Тарілка здоров’я»: зустріч з лікарем-педіатром Євгенією Дмитровою та майстер-клас з аплікації.

Інтерактивне заняття «Тарілка здоров’я» допоможе визначити, які корисні продукти повинні бути в дитячій тарілці щодня. Допоможе зробити складний вибір «корисно» чи «не корисно» лікар-педіатр Євгенія Дмитрова. Кожний учасник заходу створить свою власну тарілку здорового харчування.

Реєстрація за номером 066 424 47 68.

Куди піти на вихідних у Сумах (2-3 лютого)

Окрім цього, зранку можна сходити на першу лігу чемпіонату Сумщини з хокею. У суботу о 8:00 розпочнеться матч між ХК “Сумські Бобри” та ХК “Ромни”, о 10:00 – між ХК “Суми”-04 та ХК “Коровинці”. У неділю о 9:00 на майданчик вийдуть ХК “Суми”-04 та ХК “Ворони”.

Два матчі зіграють на вихідних у чемпіонаті міста Суми. Зокрема, 2-го лютого о 12:00 на майданчику стадіону «Авангард» зустрінуться ХК “Ворони” та ХК “Суми”. Наступного дня об 11:00 тут розпочнеться поєдинок між ХК “Сумські Бобри” та ХК “Суми”, – пише сайт Sumy.Today.

Куди піти на вихідних у Сумах (2-3 лютого)

У суботу ввечері можна піти на “Добрий кіноперегляд” у Розумному хабі. Цього разу він буде тематичним і, як завжди, безкоштовним.

Тему фільму ми обрали спеціально до однієї з най більших подій кіноіндустрії в світі, до події яка відбудеться наступного місяця – вручення кіноакадемією премії Оскар.

Початок перегляду фільму о 18:00.

Куди піти на вихідних у Сумах (2-3 лютого)

Окрім цього, цими вихідними в Сумах пройде чемпіонат міста з боксу. Спортивні змагання відбудуться на стадіоні “Авангард” (вулиця Труда, 5).

У суботу, 2 лютого, початок попередніх двобоїв відбудеться о 15:00. У неділю, 3 лютого, фінальні бої розпочнуться о 10:00. Вхід вільний.

Куди піти на вихідних у Сумах (2-3 лютого)

Сподіваємося, ваші вихідні будуть веселими та продуктивними! Не засиджуйтеся вдома, у Сумах чимало цікавих заходів та місць, які потрібно відвідати!

Коментувати

19 липня 2019
18 липня 2019
17 липня 2019