Куди піти на вихідних у Сумах (6-7 липня)

0

Традиційно перед вихідними збираємо для вас найцікавіші події, які відбудуться у Сумах. Зберігайте, аби не загубити!

Куди піти на вихідних у Сумах (6-7 липня)

Сьогодні о 17:00 BureauArt пропонує почати вихідні на виставці живопису “Аркан-Єднання” у дворику біля тиру на Воскресенській.

Куди піти на вихідних у Сумах (6-7 липня)

Виставка присвячена поколінню молодих українців – ровесників Незалежності. Експонувалась на багатьох виставках України та Європи. Робота “Аркан” у постерному виконанні є частиною Мандрівної виставки українських художників “Мистецтво Майдану”, яка була презентована в Україні, США, Великій Британії та Нідерландах.

Куди піти на вихідних у Сумах (6-7 липня)

У суботу, об 11:00, у дитячому парку “Казка” для дітей та молоді відбудеться “Фестиваль Супергероїв”.  На відвідувачів чекають квести, арт-майстерні, наметове містечко, спортивні змагання, запальна музика, катання на байдарках та фотоконкурси.

Триватиме фестиваль цілий день.

Куди піти на вихідних у Сумах (6-7 липня)

Також у суботу відбудеться міні-фестиваль японської культури “Танабата 2019”.

У програмі: сценічна постановка “Легенда про любов” від колективу Hanabi, music show від jorjinkaa, виставка аніме малюнків, конкурси для анімешників і кейпоперів, магазин NAGATSUKI (аніме, kpop атрибутики) та аніме-хід містом в костюмах та вушках.

Захід відбудеться у готелі “Україна”, в конференц-залі №1 на четвертому поверсі.

Початок о 14:30

Куди піти на вихідних у Сумах (6-7 липня)

У неділю, об 11:00, сумчан запрошують на презентацію печатки Святослава Хороброго.

Це печатка – єдина реліквія, що дійшла до нашого часу і належала князю Святославу. На ній зображено особистий знак князя – двозуб та написано грецькою мовою “князь Святослав”.

Окрім демонстрації печатки, для відвідувачів буде проведено історичний екскурс про печатку, для чого її виготовили та куди надсилався документ запечатаний нею, а окрім того, що за знак на ній.

Місце проведення: ауд. 115 Конгерс-центру СумДУ (вулиця Покровська, 9/1).

Цей вікенд обіцяє бути цікавим, тож не засиджуйтесь вдома.

Коментувати
24 січня 2020
23 січня 2020