Куди піти на вихідних у Сумах (6-7 жовтня)

0

За вікном знову злива, вітер зриває з дерев пожовкле листя, хочеться закутатися у плед і пити чайок? Осінь – не привід сидіти вдома. Влаштуйте активні вихідні, а куди можна сходити, аби відпочити після робочого тижня і акумулювати сили на наступний – підкаже наша традиційна добірка. 

“Трибуна” підготувала традиційну добірку анонсів подій

Книгарня “Є” разом із Патрульною поліцією Сумщини підготувала інтерактивну програму “Я – свідомий пішохід”. На захід запрошують дітей 6-10 років.

У ігровій формі копи навчать, як передбачати та правильно реагувати на небезпечні ситуації. Також учасники “Дитячої суботи” зможуть власноруч виготовити іграшки-флікери – світловідбиваючі елементи, які стануть вірними охоронцями під час вечірніх прогулянок.

Зустріч відбудеться у суботу, 6 жовтня. Початок о 12:00. Вхід вільний.

Реєстрація за телефоном 066 424 47 68.

Книгарня “Є” запрошує на “Дитячу суботу”

Цього ж дня жителі Сум та гості міста можуть завітати на афтепаті від “Кульбаби”. Захід проведуть на березі Псла.

Збір о 12:00 на зупинці біля ТЦ “Епіцентр”. Після чого усі учасники вечірки вирушать на місце події.

Розпалимо вогнище, будемо співати, обійматися, спілкуватися і теревенити, пити чайок із вкусняхами, а можливо якийсь морж-екстримал захоче покупатися, хто зна, – кажуть організатори.

На афтепаті також діють усі правила “Кульбаби”, тобто це здоровий, активний відпочинок. Ви можете принести щось смачненьке або взяти музичні інструменти і заграти для всіх учасників.

Афтерпаті від “Кульбаби” влаштують у Сумах

Ввечері можна піти у філармонію. Концерт для поціновувачів джазу підготував ансамбль “Араміс”.

Концерт джазового ансамблю “Араміс” відбудеться у Сумах

У Глухові в суботу відбудеться відкритий обласний фестиваль сучасних видів мистецтв “Youth Fest”. Початок заходу о 12:00 у міському палаці культури.

На Сумщині відбудеться обласний фестиваль сучасних видів мистецтва

Також сумчан запрошують на концерт Національної капели бандуристів ім. Г. Майбороди. Виступатимуть артисти на сцені Сумського обласного театру для дітей та юнацтва.

Найкращі номери сумській публіці презентують у неділю, 7 жовтня, о 19:00.

Національна капела бандуристів виступатиме у Сумах

Тож вдалого усім вікенду! Аби отримати від вихідних максимальну порцію позитивних емоцій – варто зберегти добірку анонсів подій від “Трибуни” і піти бодай на один із цих заходів😉.

Коментувати

22 квітня 2019
19 квітня 2019