Куди піти на вихідних у Сумах (8-9 червня)

0

Спекотна погода не має стати на заваді активним вихідним, особливо, якщо в Сумах планується так багато заходів! Зберігайте собі, аби не загубити. 

Куди піти на вихідних у Сумах (8-9 червня)

У суботу, о 12:00, у Сумах відкриється “Зелений театр”.

Зелений театр в Центральному парку ім. І. Кожедуба – це перший і єдиний амфітеатр під відкритим небом в Сумах. Сьогодні цьому місцю дали шанс і ми, команда “Зеленого театру”, дуже сподіваємося здивувати вас. Не стільки за допомогою цегли і цементу, скільки втілюючи в старому об’єкті сучасні ідеї про якісний і корисний відпочинок, – пишуть організатори заходу.

Куди піти на вихідних у Сумах (8-9 червня)

Готові до пригод на велосипедах? О 13:00 в Сумах відбудеться Велоквест «VeloLife». Збір учасників о 13:00 біля входу до парку ім. І.Кожедуба. Якщо ви бажаєте взяти участь, швидше реєструйте свою команду за посиланням: https://docs.google.com/…/13b2P4FqIQtyxCttRdmbLY_nLzdH…/edit. Все, що необхідно для участі: велосипеди, команда з трьох людей, нестримне бажання перемоги.

Куди піти на вихідних у Сумах (8-9 червня)

Уже о 15:00 у обласному центрі відбудеься благодійний гаражний розпродаж. Місце проведення – вулиця Кузнечна, 2.

Ця ідея крута, бо по-перше купувати вживані речі – це сучасна екологічна тенденція. Зниження попиту на виробництво нових речей зменшує кількість нового пластику, синтетики та інших нерозкладних речей в океанах і грунтах! По-друге, це можливість позбутись непотрібного та спробувати себе в новому амплуа (продавця та рекламщика).  У нас можна буде купити та продати все, що у придатному до використання стані і не заборонено законом. – пишуть організатори на своїй сторінці у Facebook.

Куди піти на вихідних у Сумах (8-9 червня)

А о 16:00 на сумчан чекає відкриття “Sumy Energy Fest”.

Наш фест спрямований на просування ідей сталого розвитку в місті Суми та об’єднання громади нашого міста через музику та мистецтво, – пишуть організатори події.

Куди піти на вихідних у Сумах (8-9 червня)

А для тих, хто хоче подорожувати та відкривати для себе Сумщину – село Малий Самбір традиційно запрошує на свято «Віншуємо  суницю  –  першу  ягоду-царицю», яке відбудеться у суботу. Гостей свята порадує конкурсне дефіле моделей та театральний міні-фест, зачарують своїм дійством живі статуї та ходулісти-аніматори. Магію вогню продемонструють майстри файєр-шоу. Усі охочі матимуть нагоду відчути єднання прадавнього та сучасності, відвідавши історико-етнографічний музей, спостерігати, як народжуються твори бодіарту.

Куди піти на вихідних у Сумах (8-9 червня)

Аби прилаштувати тварин у родини, Сумське товариство захисту тварин проводить у цю неділю, 9 червня, щорічний фест “Друг з притулку”. У ньому візьмуть участь понад 40 хвостатих. У програмі фестивалю збір допомоги для притулку, благодійний розіграш. На сумчан чекає також розважальна програма та ярмарок.

Відбудеться захід 9 червня об 11:00 у центральному міському парку культури та відпочинку імені І. М. Кожедуба. Вхід вільний.

Куди піти на вихідних у Сумах (8-9 червня)

У неділю також відбудеться Сумський обласний турнір з футболу на честь Заслуженого тренера України і екс-тренера національної збірної України Михайла Фоменка. Фінальний матч кубка зіграють ФК «LS Group» і Збірна команда Сумської області U21. Гра розпочнеться 9 червня, о 17:00 на стадіоні «Ювілейний» у Сумах. Вхід вільний.

Куди піти на вихідних у Сумах (8-9 червня)

Сподіваємо, ваші вихідні будуть продуктивними 🙂 Не засиджуйтеся вдома, Суми – прекрасні!

Коментувати

14 листопада 2019
13 листопада 2019