Куди піти на вихідних у Сумах (9-11 березня)

0

Бонусний вихідний – не привід сидіти на дивані, а чудовий шанс відірватися на повну та провести дозвілля з користю. «Трибуна» підготувала свіженьку добірку подій, які можна відвідати в Сумах безкоштовно.

Стратує вікенд із Шевченківських днів. Книгарня «Є» запрошує дітей віком 8-12 років на «Дитячу п’ятницю» під назвою «Тарас Шевченко-художник» та майстер-клас зі створення картини у техніці граттаж, що відбудеться 9 березня. Початок заходу заплановано на 12 годину. Вхід вільний, але для участі у заході треба зареєструватись за телефоном 066 424 47 68 (Наталя). Книгарня розташована по вул. Соборній, 44.

Дитяча п'ятниця

Дитяча п’ятниця

У суботу, 10 березня, любителі українських пісень зможуть відвідати концерт учнів театрального та вокально-хорового відділень КУ ССШ №29. Тішити публіку  мелодійним співом буде ансамбль народної пісні «Дивоцвіт». Початок концертної програми 10 березня о 16:00 в приміщенні Сумської міської галереї за адресою: вул. Соборна, 27. Вхід вільний.

Ансамбль народної пісні Дивоцвіт

Ансамбль народної пісні Дивоцвіт

А поціновувачів високого мистецтва цього ж дня запрошують на концерт квартету саксофоністів під керівництвом Микити Полюховича. За участю Олексндра Ященка (труба), Олександра Желудкова (фортепіано) та Олексія Липового (баян). Захід почнеться о 18:00 у Сумській обласній філармонії.

Концерт саксофоністів

Концерт саксофоністів

Недільний ранок у Сумах можна почати з відпочинку із дітлахами. Вас чекають на неймовірно цікавому майстер-класі з малювання на воді «Мама і я». Спробувати опанувати мистецтво Ебру можна 11 березня з 10:00 до 17:00 у Майстерні дитячих свят «Смайлик» Катерини Туманової за адресою: вул. Троїцька, 11. Телефон для попереднього запису: 050 533 43 90.

Майстер-клас із малювання на воді

Майстер-клас із малювання на воді

Усіх, кого цікавить і хвилює стан ІТ-ринку в Сумах та стратегія розвитку цієї сфери, мають можливість долучитися до дискусії, яка відбудеться 11 березня у Розумному хабі. Спікер – Serhiy Protsenko, декан факультету Електроніки та Інформаційних Технологій СумДУ. Початок о 16:00, реєстрація обов’язкова.

Дискусія "Стан ІТ у Сумах. Як нам з цим жити?"

Дискусія “Стан ІТ у Сумах. Як нам з цим жити?”

Редакція «Трибуни» сподівається, що вам вдасться забути про буденні турботи, максимально відпочити і зарядитися позитивною енергією на весь наступний робочий тиждень.

Коментувати

18 березня 2019
15 березня 2019