Куди сходити на вихідних у Сумах (3-4 лютого)

0

Майстер класи, тренінги та відкриті лекції – ми вже точно знаємо, що ці вихідні в Сумах пройдуть цікаво та насичено. Традиційна добірка безкоштовних подій – далі!

У вечір п’ятниці сумчан запрошують до “Розумного Хабу” (вул. Кузнечна, 2) на відкриту лекцію “Чи можуть арт-проекти бути прибутковими?”. На ній о 18:30 Володимир Нянькін розповість про власний досвід в організації арт-проектів.

Куди сходити на вихідних у Сумах (3-4 лютого)

Уже вранці в суботу о 10:00 сумчан запрошують на відкритий чемпіонат міста з боксу. Відбудуться вони у спортивному комплексі стадіону «Авангард». У змаганнях візьмуть участь боксери спортивних клубів, ДЮСШ, навчальних закладів, аматори у всіх вагових категоріях: молодь 2000 – 2001 р. н., юніори 2002-2003 р. н., юнаки 2004-2005 р. н. (не нижче 2 юнацького розряду), молодші юнаки 2006 – 2007 р. н., які пройшли відповідну підготовку та допущені лікарем до змагань.

Куди сходити на вихідних у Сумах (3-4 лютого)

Уже о 12:00 книгарня “Є” проводить традиційну дитячу суботу. Цього разу спільно з брендом «HrechkaSweets» вони запрошують дітей віком від 8 років та їхніх батьків на читання книги Енн Файн «Борошняні немовлята» («Видавництво Старого Лева») та майстер-клас зі створення авторської антистрес-іграшки «Гречик». Подія відбудеться 3 лютого. Початок – о 12.00. Обов’язкова реєстрація за телефоном 066 424 47 68 (Наталка Лебедь).

Куди сходити на вихідних у Сумах (3-4 лютого)

І вже в обід, у соботу, о 15:00  POINT #eduspace проведе безкоштовний майстер-клас з робототехніки. На заході молодь навчать моделюванню, проектуванню, конструюванню роботів на базі конструктора LEGO EV3. Дітям розкажуть, як складати алгоритми та переводити їх у програмний код. Окрім цього усі охочі вивчать ультразвукові датчики та датчики кольору, гіроскопа, можливості їх застосування в світі та створять власні творчі проекти. Реєстрація тут. 

Куди сходити на вихідних у Сумах (3-4 лютого)

Уже о 15:30 у “POINT #eduspace” відбудеться друга відкрита лекція з SEO. На неї організтори запрошують сеошників, власників бізнесу, менеджерів, студентів і всіх, кому цікава тема грамотного просування сайту/сайтів у пошукових системах. Цього разу на лекції обговорять роботу з метрикою та аналітикою, розглянуть сервіси аналітики, познайомляться з
платними методами просування: sape, miralinks, seopult, kwork. Обговорять, яким є ідеальний сайт з точки зору SEO та інше.

Куди сходити на вихідних у Сумах (3-4 лютого)

Вхід вільний / donation (плати скільки хочеш). Реєстрація на зустріч за посиланням. 

І для любителів спорту: у вечір суботи, о 18:00 розпочнеться вища ліга чемпіонату України з баскетболу серед чоловічих команд. Ігри 9-го туру чемпіонату України з баскетболу у вищій лізі пройдуть в спортзалі 3-го корпусу СумДУ (Петропавлівська, 57, 2 поверх). У неділю гра починається о 12.00. Вхід вільний.

Куди сходити на вихідних у Сумах (3-4 лютого)

Коментувати

23 січня 2019
22 січня 2019